عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

واحدهاي صنعتي ملاير فعال‌تر شوند

واحدهاي صنعتي ملاير فعال‌تر شوند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

فرماندار ملاير:
واحدهاي صنعتي ملاير فعال‌تر شوند

خبرگزاري فارس: فرماندار ملاير گفت: بايد واحدهاي صنعتي شهرستان ملاير بيشتر فعال شوند.

به گزارش خبرگزاري فارس از ملاير، حسن خيريانپور عصر چهارشنبه در كارگروه اشتغال و سرمايه‌گذاري شهرستان ملاير اظهار داشت: از ابتداي سال جاري تاكنون 10 هزار و 79 شغل در بخش مسكن و غير مسكن در شهرستان ملاير ايجاد شده است.
وي گفت: با احتساب بخش مسكن اين شهرستان 165 درصد بيشتر از تعهد، اشتغالزايي خود را انجام داده است.
فرماندار شهرستان ملاير ادامه داد: بدون احتساب بخش مسكن نيز 4 هزار و 762 نفر اشتغالزايي توسط دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان ايجاد شده است كه در اين زمينه 112 درصد نسبت به تعهدمان افزايش داشته است.
وي با بيان اينكه تعهد ابلاغ شده اشتغالزايي شهرستان 6 هزار و 118 نفر بوده است، ابراز داشت: ملاير بيشتر از سهميه ابلاغي خود عمل كرده و تا پايان سال اين ميزان اشتغالزايي افزايش مي‌يابد.
خيريانپور در ادامه با تأكيد بر لزوم فعال‌سازي واحدهاي صنعتي تصريح كرد: برخي از واحدها كمتر از ظرفيت خود فعاليت مي‌كنند كه نياز است اين ميزان فعاليت به دو يا سه شيفت افزايش يابد.
وي گفت: در دهه فجر امسال اقدامات زيربنايي و ساختاري خوبي در نواحي صنعتي شهرستان انجام شد و از اين نظر شهرك‌ها و نواحي صنعتي ملاير وضعيت مطلوبي دارند.
فرماندار شهرستان ملاير بيان داشت: سال آينده تمام زيرساخت‌هاي شهرك مبل و منبت ملاير به اتمام مي‌رسد و قطعات آن آماده واگذاري است.
وي گفت: آماده‌سازي شهرك شيشه و مبل و منبت در اولويت است كه مي‌تواند ميزان اشتغالزايي شهرستان را به حداكثر برساند.
مدير كار و امور اجتماعي شهرستان ملاير نيز تعداد طرح‌هاي مصوب شهرستان را 5 هزار و 587 طرح با مبلغ يك هزار و 490 ميليارد ريال عنوان كرد و افزود: تعداد 5 هزار و 45 طرح با مبلغ يك هزار و 465 ميليارد ريال نيز عقد قرارداد شده است و تعداد پرداختي‌ها نيز 4 هزار و 959 طرح با مبلغ يك هزار و 345 ميليارد ريال بوده است.
مرتضي سلطان‌محمدي اظهار داشت: در اين هفته بانك تجارت، بانك كشاورزي و بانك ملي نيز در بحث پرداختي افزايش داشته‌اند.
وي اشتغال ايجاد شده توسط دستگاه‌ها در سال 89 در ملاير را 4 هزار و 762 مورد اعلام كرد و افزود: در بخش مسكن شهرهاي زير 25 هزار نفر و مسكن روستايي جمعاً 5 هزار و 318 شغل در سال جاري ايجاد شده است كه جمعاً اشتغال ايجاد شده توسط مسكن و دستگاه‌هاي اجرايي در شهرستان 10 هزار و 79 مورد بوده است.
مدير كار و امور اجتماعي شهرستان ملاير در پايان گفت: بدون احتساب بخش مسكن 112 درصد اشتغال تعهد شده در شهرستان ايجاد شده كه اين رقم با احتساب بخش مسكن، 165 درصد اشتغال تعهد شده تحقق يافته است.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها