عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در اولويت باشد

ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در اولويت باشد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

امام جمعه اسدآباد:
ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در اولويت باشد

خبرگزاري فارس: امام جمعه اسدآباد گفت: ترويج فرهنگ ايثار و شهادت سرلوحه كارها باشد.

به گزارش خبرگزاري فارس از اسدآباد، حجت‌الاسلام والمسلمين سيدموسي حسيني‌مجد عصر چهارشنبه در جلسه ترويج فرهنگ ايثار و شهادت در شهرستان اسدآباد اظهار داشت: بايد ترويج فرهنگ شهادت‌طلبي را به عنوان يك ارزش والا و ادامه‌دهنده راه انقلاب و حفظ ارزش‌هاي اسلامي در راستاي كارهاي خود داشته باشيم.
وي گفت: جهاد در راه اسلام يكي از كارهاي مهمي است كه اسلام به آن تأكيد و سفارش كرده است به طوري كه عظمت شهادت و جهاد در راه اسلام در روايات مختلفي آمده است.
امام جمعه شهرستان اسدآباد با بيان اينكه بايد دفاع از ارزش‌هاي اسلامي و تقويت فرهنگ ايثار و شهادت را در سرلوحه كارهاي خود قرار دهيم، ابراز داشت: بايد با آگاه كردن دانش‌آموزان و دانشجويان و اقشار مختلف در زمينه ايثار و شهادت موجبات تقويت دين اسلام و اين فرهنگ را فراهم آوريم.
وي در ادامه با قدرداني از حضور حماسي مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال افزود: اين حضور عزت، اقتدار، سربلندي و همه بركات انقلاب را به رخ دشمنان اسلام كشاند.
حسيني‌مجد با اشاره به حوادث 25 بهمن ماه امسال و محكوم كردن اين حوادث اظهار داشت: اتحاد، برادري و ولايت‌مداري مردم ايران و نامه 223 نماينده مجلس شوراي اسلامي در دفاع از آرمان‌هاي انقلاب و محكوم كردن حوادث 25 بهمن فتنه‌گران قابل تقدير است.
فرماندار اسدآباد نيز با بيان اينكه هر چه به جلو پيش مي‌رويم به فرهنگ ايثار و شهادت بيشتر نياز داريم، افزود: زيربناي ترويج و ايجاد ايثار و شهادت بصيرت و آگاهي به اين كار است.
مصطفي آزادبخت در ادامه با محكوم كردن حوادث 25 بهمن ماه امسال اظهار داشت: نظام جمهوري اسلامي ايران با وجود ملت بصير ايران و رهبري پيامبرگونه مقام معظم رهبري در جهان تقويت مي‌شود و دشمنان نمي‌توانند كاري از پيش ببرند.
وي در ادامه با بيان اينكه هيچ محدوديتي براي كارهاي فرهنگي و هزينه كردن در اين زمينه وجود نداريم، افزود: سرمايه‌گذاري در امور فرهنگي نه تنها موجب تقويت ايثار و شهادت مي‌شود بلكه موجبات ماندگاري و ترويج فرهنگ‌ها را به وجود مي‌آورد.
فرماندار اسدآباد در پايان از چاپ كتاب "اسدآبادشناسي " در اسدآباد توسط اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي خبر داد و گفت: امسال در بهمن ماه 600 نفر از دانش‌آموزان پسر براي آشنا شدن با فرهنگ ايثار و شهادت در قالب كاروان راهيان نور به جنوب كشور اعزام شدند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها