عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: اگر می‌‏توانید هر روز را نوروز کنید؛ یعنی در راه خدا به‌هم هدیه دهید و با یکدیگر پیوند داشته باشید. دعائم‌الاسلام، ج۲ ص۳۲۶

مردم رشت در ميدان شهداي ذهاب تجمع كردند

مردم رشت در ميدان شهداي ذهاب تجمع كردند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

در محكوميت حوادث اخير؛
مردم رشت در ميدان شهداي ذهاب تجمع كردند

خبرگزاري فارس: مردم رشت در محكوميت حوادث 25 بهمن در ميدان شهداي ذهاب اين شهر تجمع كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس از رشت، اقشار مختلف مردم اين شهر عصر روز گذشته در تجمع اعتراض‌آميز خود در محكوميت حوادث 25 بهمن جاري از قوه قضائيه خواستند سران فتنه را سريع‌تر محاكمه كنند.
مردم در اين تجمع با شعارهاي قوه قضائيه اقدام انقلابي، مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي، مرگ بر خاتمي، مرگ بر آمريكا، مرگ بر رژيم صهيونيستي و مرگ بر ضد ولايت فقيه، خواستار محاكمه عوامل حوادث 25 بهمن شدند.
همچنين يك استاد حوزه و دانشگاه در اين تجمع علت سقوط و انحراف سران فتنه را دنياطلبي و حرام‌خواري عنوان كرد و اظهار داشت: موسوي براي ملت بني‌صدر دوم است.
حجت‌الاسلام محمد مدني با تاكيد براينكه موسوي سزاوار اعدام است، افزود: موسوي سبب شده است خون انسان‌هاي بي‌گناه به زمين ريخته شود.
وي كروبي را عمرسعد زمان معرفي كرد و گفت: كروبي بايد از لباس روحانيت خلع شده و مانند موسوي به دار مجازات آويخته شود.
مدني خاطرنشان كرد: خاتمي موجب شده تا خوي آمريكايي به اين مملكت وارد شود و در هشت سال رياست جمهوري خود به خون شهدا و آرمان‌هاي امام خميني (ره) خيانت كرد.
استاد حوزه و دانشگاه با بيان اينكه شكم پر شده از حرام كر و كور مي‌شود، بيان داشت: سران فتنه صداي اين ملت و مقام معظم رهبري را نمي‌شنوند و از رژيم صهيونيستي و آمريكا تبعيت مي‌كنند.
وي ادامه داد: مردم انقلابي ايران و خانواده‌هاي معظم شهدا در 22 ماه گذشته با ناراحتي اين مدت را سپري كرده‌اند.
مدني افزود: قوه قضائيه بايد اين سه عنصر اجنبي فتنه‌گر را محاكمه كند.
استاد حوزه و دانشگاه اظهار داشت: برخي از خواص ساكت نشسته‌اند و در مقابل اهانت به قرآن، آتش زدن مسجد و ريخته شدن خون جوانان كشور مهر سكوت بر لب زده‌اند.
وي ملت ايران را بصير خواند و تصريح كرد: مردم مانند برخي از خواص سكوت نمي‌كنند و به سران فتنه اعلام كرده‌اند با تمام وجود پشتيبان ولايت فقيه هستند.
در اين تجمع از طرف مجمع انقلابيون رشت نيز بيانيه‌اي قرائت شد.
در قسمتي از بيانيه از قوه قضائيه خواسته شده تكليف سران فتنه را سريع‌تر مشخص كرده و موسوي، كروبي و خاتمي را به اشد مجازات برساند.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها