عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

برخورد قوه قضائيه با سران فتنه بايد در ملاء عام باشد

برخورد قوه قضائيه با سران فتنه بايد در ملاء عام باشد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:31 ق.ظ

امام جمعه قيدار:
برخورد قوه قضائيه با سران فتنه بايد در ملاء عام باشد

خبرگزاري فارس: امام جمعه قيدار گفت: قوه قضائيه و مسئولان قضايي بايد در ملاء عام با سران فتنه برخورد كنند.

به گزارش خبرگزاري فارس از زنجان، حجت‌الاسلام علي طهماسبي عصر چهارشنبه در همايش وقف شهرستان خدابنده با اشاره به اهميت وقف در جامعه گفت: وقف در جامعه از جايگاه ويژه‌اي برخوردار است.
وي با بيان اينكه شهرستان خدابنده يكي از مناطق اوقافي كشور است، گفت: اين شهرستان داراي چهار بخش، پنج شهر و 230 روستاست.
امام جمعه قيدار با اشاره به اينكه مرقد پاك يكي از پيامبران معصوم در شهرستان خدابنده قرار گرفته است، افزود: بايد مرقد اين پيامبر به خوبي بازسازي و نوسازي شود.
وي با اشاره به وجود علميه قوي در شهر قيدار گفت: حوزه علميه قيدار از موقوفات قيدار نبي بي‌بهره نبوده است.
وي در ادامه سخنان خود با اعلام انزجار از حركت عده‌اي از فتنه‌گران در روز 25 بهمن و ايجاد آشوب در تهران تصريح كرد: اين اقدامي تلاشي در راستاي اهداف شوم دشمنان نظام و انقلاب بود.
حجت‌الاسلام طهماسبي با بيان اينكه اقدام فتنه‌گران در روز 22 بهمن يك اقدام بدوي و انحرافي بود، افزود: اين اقدام از سوي همه ملت ايران محكوم است.
وي در ادامه سخنان خود با بيان اينكه قوه قضائيه بايد با شدت با فتنه‌گران روز 25 بهمن برخورد كند، تصريح كرد: اين اقدام فتنه‌گران يك اقدام ضد ارزشي و ضد ولايي بود.
امام جمعه قيدار با اشاره به اينكه اقدام روز 25 بهمن آخرين تير سران فتنه بود، افزود: اين اقدام از سوي بسياري از اصلاح‌طلبان نيز محكوم شده است.
وي با بيان اينكه مقام معظم رهبري در سال گذشته فرمودند كه روز 25 بهمن روز اعلام مبارزه نظامي منافقان با نظام و انقلاب بود، افزود: اين حركت جز همراهي با منافقان نظام و انقلاب و اقدام عليه كشور نيست.
حجت‌الاسلام طهماسبي با بيان اينكه مردم از اين گونه اقدامات فتنه‌گران به تنگ آمده‌اند، تصريح كرد: بايد با فتنه‌گران برخورد لازم انجام شود.
وي با بيان اينكه برخورد با فتنه‌گران و سران آنها بايد علني باشد، افزود: بايد در اين زمينه اقدامات لازم انجام شود.
انتهاي پيام/ي20

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها