عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مهم‌ترين شاخص امنيت در جامعه فضائل اخلاقي است

مهم‌ترين شاخص امنيت در جامعه فضائل اخلاقي است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:33 ق.ظ

فرماندار ميانه:
مهم‌ترين شاخص امنيت در جامعه فضائل اخلاقي است

خبرگزاري فارس: فرماندار شهرستان ميانه،مهم‌ترين شاخص امنيت در جامعه را فضائل اخلاقي خواند.

به گزارش خبرگزاري فارس از تبريز به نقل از روابط عمومي فرمانداري ميانه، تقي خلفاپور در همايش رزمندگان دوران هشت دفاع مقدس بخش تركمانچاي ميانه، رزمندگان و جانبازان را حافظان انقلاب دانست و گفت: امروز هم وجود رزمندگان و جانبازان مايه دلگرمي و پيشرفت ايران اسلامي است.
وي افزود: روحيه بسيجي در عرصه كار و تلاش مي‌تواند موجب افزايش بهره‌وري و توسعه در تمام عرصه‌هاي مختلف كشور شود و رزمندگان و بسيجيان بايد در كنار دستگاه‌هاي اجرايي يار و ياور مسئولان و مردم باشند.
خلفاپور از راه‌اندازي شهرك صنعتي در بخش تركمانچاي خبر داد و گفت: دغدغه اصلي دولت اشتغال است و ما بايد براي حل اين مشكل بزرگ تلاش‌هاي زيادي انجام دهيم كه احداث و ايجاد شهرك‌هاي صنعتي يكي از راهكارهاي كاهش بيكاري است.
عباسقلي احمدزاده فرمانده سپاه ناحيه ميانه نيز در اين همايش اظهار داشت: حضور پررنگ مردم در راهپيمايي 22 بهمن امسال بي‌نظير و دشمن‌شكن بود و بي‌شك جمهوري اسلامي ايران با اين پشتوانه عظيم مردمي همواره بر دشمنان خارجي و فتنه‌گران داخلي پيروز خواهد شد.
وي با بيان اينكه از جمله نعمت‌هاي بسيار بزرگ در جامعه، نعمت امنيت است، اضافه كرد: كشور ما به بركت خون شهدا و فداكاري و ايثارگري رزمندگان از اين نعمت برخوردار شده كه بايد همواره شكرگزار نعمت شهدا و وجود بسيجيان باشيم.
فرمانده سپاه ناحيه ميانه، سربلندي يك كشور را در قدرت نظامي، اقتصادي و اعتماد همچنين پشتيباني مردم دانست و افزود: سربلندي كشور ما در هشت سال دفاع مقدس به اين علت بود كه مردم با رهبري امام خميني (ره) جنگي تحميلي را مديريت كردند.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها