عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

سران فتنه ميخ آخر را به تابوت خويش كوبيدند

سران فتنه ميخ آخر را به تابوت خويش كوبيدند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:34 ق.ظ

نماينده ولي فقيه در بسيج طبس:
سران فتنه ميخ آخر را به تابوت خويش كوبيدند

خبرگزاري فارس: مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج طبس گفت: موسوي، كروبي و خاتمي با حركت اخير مذبوحانه خود، آخرين ميخ را به تابوت خود كوبيده و قبرشان را با دست خويش كندند.

به گزارش خبرگزاري فارس از طبس، حجت‌الاسلام رضا احمدي عصر چهارشنبه در تجمع اعتراض‌آميز روحانيت و اساتيد و طلاب حوزه‌هاي علميه شهرستان طبس، به تشريح عوامل فتنه‌گري مجدد فتنه‌گران در روز 25 بهمن پرداخت و اظهار داشت: در ماه اخير تحولات بسيار بزرگي در ملت‌هاي آزاده جهان اتفاق افتاد، كه اگر نگاهي به خاورميانه بياندازيم، متوجه خواهيم شد كه پيش‌بيني حضرت امام خميني (ره) مبني بر صدور انقلاب اسلامي به تمام جهان، امروز محقق شده است.

* ممالك اسلامي، انقلاب ايران را الگوي خود قرار داده‌اند
وي ادامه داد: امروز ملت‌هاي مصر، تونس، الجزاير، يمن، اردن و ساير ممالك اسلامي، با نگاه به تاريخ زرين 33 ساله انقلاب اسلامي ايران، به خود آمده، و نتيجه گرفته‌اند كه اگر ايران توانسته با ايستادگي در مقابل آمريكا و صهيونيست‌ها، حكومت اسلامي تاسيس كرده و به استقلال و آزادي برسد، در ساير ممالك اسلامي هم اين اقدام امكان‌پذير است.
مسئول عقيدتي سياسي ناحيه مقاومت بسيج طبس يادآور شد: در روزگاري عده‌اي معتقد بودند كه اگر كشوري بخواهد در معادلات بين‌المللي نقش‌آفرين باشد، يا بايد به كشورهاي غربي و در راس آن آمريكا و مكتب ليبرال‌دموكراسي غرب وابسته باشد، و يا به مكتب كمونيستي شرق، اما امام (ره)، مكتب سياسي جديدي بر مبناي احكام الهي و سياسي طراحي كرده و بر همين اساس انقلاب اسلامي را به پيروزي رساندند.
وي خاطرنشان كرد: حركت حضرت امام خميني (ره) و ملت ايران، به الگويي براي مردم جهان تبديل شد كه عامل اصلي پيروزي ملت مصر و تونس و ساير كشورهاي اسلامي هم انقلاب اسلامي ايران است.

* تامين تمام خواسته‌هاي استكبار به‌وسيله حسني نامبارك مخلوع
احمدي بيان داشت: با نگريستن به موضع‌گيري سران استكبار در طول 18 روز مقاومت مردم مصر، مواضع متغير آن‌ها را مي‌بينيم، كه دليل آن اهميت مصر براي آمريكا و صهيونيست‌ها بود، چراكه تنها رژيم حسني نامبارك خائن، وابسته و مزدور بود كه تمام خواسته‌هاي آمريكا و استكبار جهاني را در منطقه تامين مي‌كرد.
وي افزود: در روز پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي، حكومت حسني نامبارك كه غلام حلقه به گوش استكبار جهاني بود سقوط كرد، و ضمن تحقق وعده الهي، فرعون مصر به سرنوشت فرعونيان و طاغوتيان گرفتار و از حكومت خلع شد.

* هدف فتنه 25 بهمن، هدايت افكار عمومي از مصر به سمت و سويي ديگر
مسئول دفتر نمايندگي ولي فقيه در ناحيه مقاومت بسيج طبس عنوان كرد: خلع حكومت از حسني نامبارك، به مذاق آمريكايي‌ها خوش نيامد، كه به همين دليل آمريكا و صهيونيست‌ها به فكر توجيه افكار عمومي جهان افتادند تا بتوانند به اين طريق يك كودتاي نظامي آرام را در آنجا انجام دهند، كه براي هدايت افكار عمومي جهان به سمت و سويي ديگر، فتنه 25 بهمن در تهران را طراحي كردند.
وي تصريح كرد: اگر موسوي، كروبي و خاتمي كه مزدور خائن صهيونيست‌ها و آمريكا هستند، دلشان براي مصر سوخته بود، بايد روز 22 بهمن خودشان را در اقيانوس ملت ايران غرق مي‌كردند و اگر اين‌ها دغدغه دين داشتند كه ندارند، بايد در روزي كه ملت ايران در مقابل زياده‌خواهي استكبار جهاني به پا خواست و در روز پيروزي انقلاب اسلامي، وارد صحنه مي‌شدند.

* دشمنان به دنبال كمرنگ كردن حضور ميليوني مردم در 22 بهمن
حجت‌الاسلام رضا ‌احمدي يادآور شد: اقدام مذبوحانه عده‌اي معدود در روز 25 بهمن، براي اين بود كه علاوه بر كمرنگ كردن حركت ميليوني و تجديد ميثاق ملت ايران با آرمان‌هاي امام و شهدا در روز 22 بهمن، افكار عمومي جهان كه امروز متوجه مصر، تونس و كشورهاي اسلامي شده را به جاي ديگر منتقل كرده، و در سايه اين تغيير نگاه‌ها، اهداف و خواست خودشان را در مصر دنبال كنند.

* انقلاب مصر در سرآغاز مسيري طولاني
وي اضافه كرد: امروز اگرچه در كشور مصر ديكتاتور حسني نامبارك رفته، اما كساني كه در آنجا حكومت مي‌كنند دست‌نشانده حسني نامبارك و مزدور آمريكا هستند، كه بر همين اساس هنوز انقلاب مصر به نتيجه نهايي نرسيده و تا رسيدن به انقلاب اسلامي به تمام معنا، كار زيادي باقيست.

* دستگاه قضا به خواسته به حق مردم پاسخ گويد
مسئول عقيدتي سياسي ناحيه مقاومت بسيج طبس گفت: امروز با وضعيتي كه به وجود آمده و باتوجه به يك سال و اندي كه از فتنه‌انگيزي فتنه‌گران مي‌گذرد، از مسئولان قضائي كشور خواستار محاكمه سريع‌تر سران فتنه و پاسخ به خواسته بر حق ملت ايران هستيم.

* روحانيت زمينه محاكمه سران فتنه را فراهم كنند
وي در بخش پاياني سخنان خود به بيان وظيفه و تكليف حوزه‌هاي علميه در جريان فتنه‌انگيزي‌ها پرداخت و اظهار داشت: امروز تكليف، وظيفه و رسالت روحانيت و حوزه‌هاي علميه اين است كه با روشنگري و بصيرت‌افزايي، نقش سران فتنه در پازل براندازي نظام را براي مردم روشن كرده، و زمينه محاكمه سران فتنه به ويژه موسوي، كروبي و خاتمي را فراهم كنند.
به گزارش فارس؛ روحانيت، اساتيد و طلاب حوزه‌هاي علميه برادران و خواهران شهرستان طبس، با دادن شعارهايي همچون «مرگ بر موسوي و كروبي و خاتمي»، «موسوي و كروبي اعدام بايد گردند»، «خواص بي‌بصيرت مايه ننگ ملت»، «مرگ بر منافق» و ... بار ديگر انزجار خود از فتنه‌گران و آشوب‌طلبان اعلام كرده و خواستار محاكمه و اشد مجازات براي صحنه‌گردانان اين اغتشاشات شدند.
انتهاي پيام/ي10

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها