عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

برگزاري دوره‌هاي آموزشي استانداردسازي و تعالي رفتار پليس

برگزاري دوره‌هاي آموزشي استانداردسازي و تعالي رفتار پليس
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:35 ق.ظ

در 22 استان صورت گرفت؛
برگزاري دوره‌هاي آموزشي استانداردسازي و تعالي رفتار پليس

خبرگزاري فارس: معاون آموزش پليس پيشگيري ناجا گفت: دوره‌هاي آموزشي در زمينه استانداردسازي و تعالي رفتار پليس تاكنون براي پرسنل اين نيرو در 22 استان برگزار شده و در مابقي استان‌ها نيز در حال برگزاري است.

به گزارش خبرگزاري فارس از خرم‌آباد، محمود محمودي در جمع خبرنگاران در خرم‌آباد اظهار داشت: برگزاري دوره‌هاي آموزشي پرسنل نيروي انتظامي موجب كاهش آمار شكايات مردمي از نيرو و همچنين افزايش سطح رضايتمندي مردم از عملكرد پليس در كشور شده است.‌
وي از جمله دوره‌هاي آموزشي ويژه پرسنل اين نيرو را دوره استاندارد‌سازي و تعالي رفتار، مديريت كنترل خشم و استرس، روش‌هاي شادي و نشاط در محيط كار و خانواده و نيز آموزش مهارت‌هاي زندگي ذكر كرد و گفت: علاوه بر ماموران راهنمايي و رانندگي، ماموران كلانتري‌ها و نيز دژبان ناجا و كاركنان حوزه نظام وظيفه اين دوره‌ها را فراگرفته‌اند.
محمودي تصريح كرد: در برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي پرسنل نيروي انتظامي به فرهنگ، ويژگي‌ها و شرايط هر استان توجه شده و بر اساس نوع جرائم و انتظارات مردم براي دوره‌هاي آموزشي برنامه‌ريزي مي‌شود.
معاون آموزش پليس پيشگيري ناجا گفت: دوره‌هاي آموزش پرسنل نيروي انتظامي با هدف افزايش رضايتمندي مردم از رفتار پليس، تعالي رفتار مطلوب، كاهش و حذف رفتارهاي سو و نامطلوب و نيز افزايش دانش روز پرسنل برگزار مي‌شود.
محمودي افزود: اين دوره‌هاي آموزشي بر اساس آموزه‌هاي ديني و اسلامي براي پرسنل برنامه‌ريزي برگزار مي‌شود.
معاون آموزش پليس پيشگيري ناجا گفت: براساس پژوهش‌هاي انجام شده در حوزه عملكرد نيروي انتظامي، برگزاري دوره‌هاي آموزشي براي پرسنل اين نيرو نقش مهمي در افزايش سطح رضايت مردم از رفتار پليس داشته است.
وي تصريح كرد: دوره‌هاي آموزشي براي كاركنان نيروي انتظامي در چهار بخش زير نظر اساتيد و كارشناسان به صورت تئوري و عملي آموزش‌هاي لازم را فرا مي‌گيرند.
اختتاميه دوره آموزشي استانداردسازي و تعالي رفتار پليس در فرماندهي انتظامي استان لرستان با حضور رئيس پليس پيشگيري ناجا برگزار شد.
انتهاي پيام/ل20/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها