عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

محاكمه فوري سران فتنه و اشد مجازات براي عوامل اغتشاشات 25 بهمن

محاكمه فوري سران فتنه و اشد مجازات براي عوامل اغتشاشات 25 بهمن
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:37 ق.ظ

جامعه اسلامي مهندسين در بيانه‌اي خواستار شد
محاكمه فوري سران فتنه و اشد مجازات براي عوامل اغتشاشات 25 بهمن

خبرگزاري فارس: جامعه اسلامي مهندسين در بيانيه‌اي با محكوميت اقدام آشوب‌طلبانه معاندان نظام اسلامي در 25 بهمن، خواستار محاكمه فوري سران فتنه و اشد مجازات براي عوامل اغتشاشات شد.

به گزارش خبرگزاري فارس، متن بيانيه جامعه اسلامي مهندسين به مناسبت فاجعه استعماري 25 بهمن به شرح است:

بسم‌الله القاصم الجبارين

إنما جَزاَء الذين يحَارِبُونَ اللهَ و رَسُولَهُ وَ يَسْعُونَ فِي الأرْضِ فَسَادًا أن يَقتَّلواْ أو يصَلَّبُوا أوْ تُقَطعَ أيدِيهِمْ و أَرجُلُهم مِّنْ خِلافٍ أوْ ينفَوْا مِنَ الأرْضِ، ذَلِكَ لَهُمْ خِزْي فِي الدُنْيا ولَهُم فِي الآخِرَه عَذَابٌ عَظِيمٌ (مائده / 23)

سزاي كساني كه با [دوستداران] خدا و پيامبر او مي‌جنگند و در زمين به فساد مي‌كوشند، جز اين نيست كه كشته شوند، يا بر دار آويخته شوند، يا دست و پايشان در خلاف جهت يكديگر بريده شود، يا از آن سرزمين تبعيد شوند. اين رسوايي آنان در دنياست و در آخرت عذابي بزرگ خواهند داشت.

"گوش‌هاي خودتان را باز كنيد، من همان‌طوري كه با شاه عمل كردم و هم ملت ما همان‌طوري كه با محمدرضا عمل كرد، با اشخاصي كه بخواهند فساد ايجاد كنند، با اشخاصي كه بخواهند تشنج ايجاد كنند، با اشخاصي كه مي‌خواهند صف‌آرايي كنند، در مقابل دادستاني، در مقابل مجلس، در مقابل ارگان‌هاي ديگر، من همان خواهم كرد كه با محمدرضا كردم. " امام خميني (ره)

آغازين روزهاي تولد دوباره ايران اسلامي همزمان شده است، با رويش جوانه‌هاي بيداري در سرزمين‌هاي اسلامي و زدودن زنگار اين كلام امام (ره) كه در خاطره‌ هامان غبار گرفته بود كه اسلام قله‌هاي جهاني را فتح خواهد كرد.
امروز ثمره انقلاب اسلامي در ايران را فراتر از مرزهاي جغرافيايي خود شاهد هستيم و مي‌بينيم كه نقش مسيحايي حضرت روح‌الله، رهبري داهيانه امام خامنه‌اي و ايمان ملت ايران در حال فتح سنگرهاي جهاني است و بيداري جهاني آغاز شده است. «و يحيي الارض بعد موتها».
در اين شرايط مايه بسي خشم و تأسف است كه عده‌اي معاند دست در دست بيگانگان در پي خاموش كردن اين شعله فروزانند كه زهي خيال باطل.
اينان كف‌هاي آبشار خروشان ملتند و همواره هستند، زباله‌هايي كه اسير بادهاي بيگانه‌اند. و خداوند بر شعور ايشان مهر زده است. «خَتَمَ اللهُ عَلَي قُلُوبَهُمْ وَ عَلَي سَمْعِهِم وَ عَلَي اَبْصارِهِمْ غِشَاوَهٌ وَ لَهُمْ عَذَابٌ عَظِيمٌ».
ايشاني كه شيريني حضور ملت در آزمون مردمسالاري در انتخابات سال 1388 را با اتكا به دشمنان ملت به كام مردم تلخ كردند، امروز دست در دست بيگانگان و بدخواهان انسانيت به رقص با گرگ‌ها مشغولند و از جنبش بيداري اسلامي زوزه حقارت مي‌كشند، در تلاشند تا خاك بر خورشيد بيداري جهاني انسانيت بپاشند.
آنهايي كه روزي به خاك و خون كشيده شدن برادران مسلمان خود را در فلسطين و لبنان به سخره گرفته و بر ارزش‌هاي انقلاب پشت كردند، امروز چگونه شده است كه به يكباره حامي مسلمين شده‌اند؟. دم خروس حكايت آشناي ايشان است.
تحركات و آشوبگري مذبوحانه اين معاندان كه با هدايت سران فتنه و با رهبري استكبار جهاني به ويژه آمريكا، انگليس و اسرائيل انجام گرفت خشم ملت شريف و وفادار ايران را برانگيخته است. اين فتنه‌‌انگيزي‌ها در حالي صورت مي‌گيرد كه حضور پرشكوه و كم‌نظير ملت قهرمان ما در راهپيمايي 22 بهمن ماه سال جاري چشم جهانيان را خيره كرده و تهديدهاي چندين ماهه رسانه‌هاي غربي را با چالش جدي روبه‌رو كرده است.
فتنه‌گران و اربابان خارجي آنها بايد بدانند كه اين تحركات مذبوحانه از سوي ملت سلحشور ايران بي‌پاسخ نخواهد ماند و سرانجام صبر مردم ولايت‌مدار و انقلابي ايران به سر خواهد آمد.
بر اين باوريم ديگر زمان آن رسيده است برخي خواص خاموش و داراي مواضع مبهم و دوگانه خط و ربط خويش را به صورت دقيق و واضح از اين معاندين جدا نمايند و به جريان بيدار ملت بپيوندند.
معتقديم اين فرصت ديگر بار براي ايشان به دست نخواهد آمد و ايشان نيز به زباله‌دان تاريخ خواهند پيوست.
جامعه اسلامي مهندسين ضمن محكوميت اقدامات آشوب‌طلبانه معاندان نظام اسلامي در ايجاد و شكل‌گيري ناآرامي‌هاي 25 بهمن ماه از دستگاه‌هاي مسئول به ويژه نيروي انتظامي و قوه قضاييه خواستار برخوردي فوري، قاطع هستند. همچنين با توجه به حمايت مردم و قاطبه نمايندگان مجلس از محاكمه سران فتنه اين انتظار از قوه قضاييه مي‌رود، تا اشد مجازات را براي عوامل اغتشاشات 25 بهمن و قبل از آن در نظر گيرد.
اميد است قوه قضاييه تا با اقدام جدي و سريع‌ مانع از فوران خشم انقلابي مردم در برخورد با معاندان فتنه‌گر شود. چرا كه ملت انقلابي ايران سكوت نخواهند كرد و به نداي امام راحل كه فرمودند: "و مردم و جوانان حزب‌الهي اگر برخورد به يكي از امور مذكور نمودند به دستگاههاي مربوطه رجوع كنند و اگر آنان كوتاهي نمودند، خودشان مكلف به جلوگيري هستند. " عمل خواهند كرد.
جامعه اسلامي مهندسين.

انتهاي پيام/

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها