عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

استمداد باشگاه پاس از روابط عمومي‌هاي استان همدان

استمداد باشگاه پاس از روابط عمومي‌هاي استان همدان
پنج شنبه 28 بهمن 1389  09:38 ق.ظ

نيمي از مدعوين دعوت ملاحي را نپذيرفتند؛
استمداد باشگاه پاس از روابط عمومي‌هاي استان همدان

خبرگزاري فارس: مسئولان باشگاه پاس همدان براي بهبود روند حركتي اين تيم، مديران روابط عمومي ادارات استان را به نشست هم‌انديشي دعوت كردند كه نيمي از مدعوين در اين نشست حاضر نشدند.

به گزارش خبرگزاري فارس از همدان، مديران تيم فوتبال پاس همدان كه اين فصل نتوانسته‌اند نتايج خوبي با اين تيم كسب كنند، براي بقاي خود به هر روشي دست مي‌زنند كه در آخرين مرحله، صبح روز گذشته از مديران روابط عمومي ادارات استان همدان دعوت به عمل آوردند تا در نشست هم انديشي براي بهبود شرايط اين باشگاه حاضر شوند.
بر اين اساس مدير روابط عمومي استانداري همدان و رئيس شوراي هماهتگي روابط عمومي‌هاي استان به همراه تني چند از مدعوين دعوت ملاحي، مدير عامل پاس همدان را نپذيرفتند.
حدود 24 نفر از مديران روابط عمومي‌هاي استان به اين نشست دعوت شده بودند كه تنها 12 نفر در جلسه حاضر شدند.
جالب‌تر اين كه خود ملاحي به عنوان ميزبان در اين نشست حضور نداشت و حسني، معاون فرهنگي باشگاه پاس در حين برگزاري نشست و ضيافت نهار، ميزبان مدعوين بود.
يكي از مدعوين به خبرنگار فارس در همدان گفت: بيشتر مدعوين مدعي بودند كه پاس اگر چنين قصدي را داشته، بايد پيش از آغاز فصل اين كار را انجام مي‌داد و در اين مقطع با شرايط فعلي حاكم بر اين تيم، اين حركت نمي‌تواند راهگشا باشد.
انتهاي پيام/غ30/ع

amirpetrucci0261

amirpetrucci0261
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 27726
محل سکونت : http://zoomstar.ir/
دسترسی سریع به انجمن ها