عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

تثبیت آرامش بازار در سال آینده

تثبیت آرامش بازار در سال آینده
پنج شنبه 28 بهمن 1389  10:35 ق.ظ

معاون توسعه بازرگانی داخلی وزیر بازگانی تاکید کرد : آرامش حاکم بر بازار پس از اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها مقطعی نیست و سال آینده نیز ادامه خواهد داشت.

 
 

به گزارش واحد مرکزی خبر ، محمد‌علی ضیغمی گفت: از آنجا که آرامش و ثبات کنونی بازار از منطق اقتصادی پیروی می‌کند ‌، سال آینده نیز این آرامش ادامه خواهد داشت و شرایط حاکم بر بازار بدون تغییر خواهد بود.

وی هماهنگی‌ تولید کنندگان ، توزیع‌کنندگان و اصناف را یکی از عوامل مهم ایجاد آرامش در بازار دانست و گفت : اشراف به وضع تولید و توزیع و همچنین تقویت موجودی کالاها از عوامل تاثیر‌گذار در تنظیم بازار پس از اجرای قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها بوده است.

ضیغمی با اشاره به مجموع اقدامات وزارت بازرگانی یک سال قبل از اجرای مرحله نهایی قانون هدفمند‌سازی یارانه‌ها افزود: در این مدت توانستیم از ایجاد فضای روانی منفی در بازار جلوگیری کنیم و اطمینان‌خاطر از قابل دسترس و ثابت بودن قیمت کالا را در جامعه ایجاد کنیم.

معاون وزیر بازرگانی گفت: آرامش فعلی بازار نتیجه همکاری مردم، اصناف، توزیع‌کنندگان و تولید‌کنندگان با وزارت بازرگانی است که امیدواریم در سال آینده نیز ادامه یابد.

 

   
 

 

آنروز .. تازه فهمیدم .. 

 در چه بلندایی آشیانه داشتم...  وقتی از چشمهایت افتادم...

hojat20

hojat20
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : تیر 1388 
تعداد پست ها : 42154
محل سکونت : بوشهر
دسترسی سریع به انجمن ها