عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

خواسته‌جبهه پیروان خط امام‌و‌رهبری از دستگاه‌قضا

خواسته‌جبهه پیروان خط امام‌و‌رهبری از دستگاه‌قضا
پنج شنبه 28 بهمن 1389  10:52 ق.ظ

 جبهه پیروان خط امام و رهبری حرکات سران فتنه را "احمقانه" دانسته و خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با آشوب‌طلبان بویژه سران فتنه شده است.

به گزارش فارس، جبهه پیروان خط امام و رهبری به مناسبت محکومیت حرکت فتنه‌گران 25 بهمن 89 در بیانیه ای تاکید کرد که "ایادی آمریکا و رژیم صهیونیستی که عظمت انقلاب و حضور سرافراز ملت در 22 بهمن و موج بیداری اسلامی را برنتافتند و با تحریک احساسات فریب خوردگان تا آگاه داخلی با ایجاد فتنه و آشوب قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را دارند و بخیال خام خود می‌خواهند با این رفتار کودکانه حرکت‌های عظیم مردمی در منطقه را تحت‌الشعاع قرار دهند غافل از اینکه این نظام ریشه در نهضت عاشورا و قیام امام حسین(ع) دارد."

جبهه پیروان خط امام و رهبری همچنین "ضمن محکوم نمودن حرکت احمقانه سران فتنه آقایان موسوی و کروبی و فریب‌خوردگان ساده لوح و ایجاد ناامنی و اغتشاش ولو در حد ناچیز ‌آنچه گذشت در کشور خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با آشوب‌طلبان بویژه سران فتنه" شده است.

متن بیانیه جبهه پیروان به شرح ذیل است:

انقلاب اسلامی ایران معجزه بزرگ قرن و ملهم به الهامات غیبی و متعلم به تعالیم اسلامی بود که به رهبری و زعامت حضرت امام خمینی(ره) و به پشتوانه ملتی فهیم و خداجوی در کمال ناباوری سیاستمداران دنیا به وقوع پیوست و اینک 32 سال از آن انقلاب عظیم می‌گذرد که همچنان با گام‌های استوار مسیر پیشرفت و شکوفایی را با عزت و سربلندی طی می‌کند که راهپیمایی 22 بهمن امسال مهر تائیدی بر این مدعی است.

جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن گرامیداشت و شکرانه برگزاری سی و دومین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی و تقدیر و تشکر از حضور دشمن شکن ملت در راهپیمایی عظیم 22 بهمن مواضع خود را به شرح ذیل اعلام‌ می‌دارد.

1- موج بیداری اسلامی در خاورمیانه بویژه در کشور مصر، یمن، تونس و بحرین متاثر از انقلاب اسلامی و مبین صدور انقلاب و آرمان‌های امام راحل به دنیا و تحقق پیش‌بینی‌های آن زعیم عالیقدر است و جای بسی سپاس و افتخار است که امروزه انقلاب اسلامی بعنوان الگوی جهان اسلام و تکیه‌گاه ستمدیدگان و مظلومان و مظهر آزادیخواهی است.

2- ما ضمن تبریک به ملت ستمدیده مصر و اظهار خرسندی از سقوط دیکتاتور مصر به ملت انقلابی مصر توصیه می‌کنیم که مواظب باشید که انقلاب به دست نااهلان وابسته به اجانب سپرده نشود و دست ایادی استکبار رااز کشورتان قطع کنید بخدا توکل کنید و در این راه از هیچ چیز نهراسید. مطمئن باشید که خدا یاور ستمدیدگان است تا انشاءالله وعده خدا در مورد ملت مظلوم شما تحقق خواهد یافت.

3- ایادی آمریکا و رژیم صهیونیستی که عظمت انقلاب و حضور سرافراز ملت در 22 بهمن و موج بیداری اسلامی را برنتافتند و با تحریک احساسات فریب خوردگان تا آگاه داخلی با ایجاد فتنه و آشوب قصد ضربه زدن به نظام اسلامی را دارند و بخیال خام خود می‌خواهند با این رفتار کودکانه حرکت‌های عظیم مردمی در منطقه را تحت‌الشعاع قرار دهند غافل از اینکه این نظام ریشه در نهضت عاشورا و قیام امام حسین(ع) دارد و از جاودانگی‌اش الهی بودن آن است و رهبر بزرگ انقلاب حضرت امام خمینی(ره) روح خدا در کالبد زمان بود و روح خدا جاودانه است. زهی خیال باطل، اگر کسی توانست قیام عاشورا را محو نماید می‌تواند انقلاب اسلامی را هم از بین ببرد. این انقلاب که منعلم به تعالیم عالیه اسلام، مقتدر به قدرت ولایت مؤید به تاییدات ولیعصر(عج) و مستظهر به پیشیبانی ملتی فرهیخته و خداجوی است که همانطور که برای پیروزی انقلاب از همه چیز خود گذشته برای حفاظت از آن از بذل جان دریغ نخواهند کرد.

4- جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن محکوم نمودن حرکت احمقانه سران فتنه آقایان موسوی و کروبی و فریب‌خوردگان ساده لوح و ایجاد ناامنی و اغتشاش ولو در حد ناچیز ‌آنچه گذشت در کشور خواستار برخورد قاطع قوه قضائیه با آشوب‌طلبان بویژه سران فتنه می‌باشد. ملت شهیدپرور ایران اسلامی هرگز این فتنه‌جوئی‌ها را نخواهند بخشید و آسیب‌هایی که به اقتدار و عظمت این ملت توسط این فتنه‌گران وارد شده است را قابل بخشش نمی‌داند.

5- به راستی سران فتنه که روزی ادعای پیروی از خط امام را داشتند که آیا تاکنون به پیام تاریخی امام که فرمود: «هرگاه دیدید دشمنان خارجی و ایادی استکبار از کسی تعریف کردند بدانید که او دچار انحراف و خطا شده است، اندیشیده‌اند براستی آیا از این همه تعریف و تحریک آمریکا و انگلیس و اسرائیل و همراهی با کفر و دشمنان اسلام و قرآن حیا نمی‌کنید! آیا تقاضای راهپیمایی آن هم سه روز بعد از سالگرد پیروزی ملت و حضور پرشور آنها مقابله با نظام و ره‌آوردها و آرمان‌های این انقلاب نیست که نه تنها نبرد بلکه بازی در زمین دشمن آمریکائی و صهیونیستی بود.

6- جبهه پیروان خط امام و رهبری ضمن تجدید بیعت با آرمان‌های حضرت امام و اطاعت از فرامین رهبر معظم انقلاب حمایت خود را از قوای سه‌گانه خدمتگزار اعلان داشته و بار دیگر اغتشاشات را محکوم و خواهان برخورد قاطع و محاکمه سران فتنه و آشوب‌طلبان می‌باشد.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها