عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

ماموریت ملت ایران معرفی ارزش‌های انبیا برای بشر است

ماموریت ملت ایران معرفی ارزش‌های انبیا برای بشر است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  10:52 ق.ظ

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، محمود احمدی‌نژاد صبح امروز در جمع مدیران اجرایی استان بوشهر با قدردانی از خدمات انجام شده توسط مدیران استان بوشهر اظهار داشت: قدر فرصت خدمت‌رسانی را بدانید چرا که بهترین هدیه الهی اهدای فرصت خدمت‌رسانی به مردم است.
وی افزود: در مقطعی فرصت خدمت داریم که مقطع عبور بشریت از یک عقبه و ورود به یک دوران جدید است.
رئیس‌ جمهور‌ با بیان اینکه ملت ایران ماموریت و نقش تاریخی ایفا می‌کند، اضافه کرد: حرکت و اقدام نظام ایران گام بلندی در مسیر حرکت انبیای الهی است‌.
احمدی‌نژاد عنوان داشت: مرحله نهایی از زحمات همه انبیا در تاریخ آغاز شده و در چنین مقطعی ملت ایران ماموریت یافته آرمان‌ها و ارزش‌های معرفی شده از ناحیه انبیا را در اختیار بشر قرار دهد.
وی گفت: در کشوری خدمت می‌کنیم که عزیزترین کشور در دنیا‌ و نقطه اتکا و امید برای همه ملت‌ها است.
رئیس‌ جمهور با بیان اینکه کسی جز ملت ایران در مقابل وحشی‌های بی‌تمدن نمی‌تواند بایستد، بیان داشت: ملت ایران قدرت‌های شیطانی آنها را با اقتدار خنثی کرد.
احمدی‌نژاد تصریح کرد: بوشهر و مردمان آن از هر جهت شایستگی خدمتگزاری دارند و خدمتگزاری به این مردم بالاترین عبادت است.
وی با بیان اینکه برای قدرشناسی از مردم باید آنها را دوست داشته باشیم، تصریح کرد: اگر عشق به مردم در دل مدیر نباشد، نمی‌تواند خدمت‌رسانی کند و لازمه خدمتگزاری دولت این است که دل انسان محبت به مردم داشته باشد.
رئیس‌ جمهور اضافه کرد: اگر انسان احساس خدمتگزاری کند و خودش را عاشق مردم بداند حرمت بیت‌المال حفظ می‌شود.
احمدی‌نژاد اظهار داشت: با وجود همه اقدامات انجام شده اما هنوز ابتدای راهیم و به تازگی قطار سازندگی و پیشرفت اصلی ملت ایران روی دور افتاده است.
وی با اشاره به الگوی اسلامی ایرانی گفت: ما به دنبال جامعه‌ای سعادتمند با ویژگی‌های الهی هستیم و روش ایرانی توسعه روش خلاقیت‌ها و ابتکارات است.
رئیس جمهور خاطرنشان کرد: باور ما این است بوشهر می‌تواند در راه توسعه الگوسازی کند.

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها