عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه مجلس خبرگان رهبري: سران‌فتنه بهترين خدمات را به آمريكا و رژيم صهيونيستي كرده‌اند

بيانيه مجلس خبرگان رهبري: سران‌فتنه بهترين خدمات را به آمريكا و رژيم صهيونيستي كرده‌اند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  11:00 ق.ظ

در بيانيه مجلس خبرگان رهبري، اعلام دروغين فتنه‌گران در حمايت از مردم تونس و مصر و برپايي اغتشاش آمريكايي- صهيونيسيتي، فراهم كردن فضاي "نفس‌كشي " براي استكبار عنوان شده و آمده است: سران‌فتنه بهترين خدمات را به آمريكا و رژيم صهيونيستي كرده‌اند.

جلسه هيأت رئيسه مجلس خبرگان رهبري ظهر امروز چهارشنبه در دفتر هاشمي رفسنجاني رئيس مجلس خبرگان رهبري برگزار شد.

در اين جلسه كه با حضور حضرات آيات شاهرودي، محمد يزدي، صادق آملي لاريجاني، ابراهيم رئيسي و احمد خاتمي برگزار شد، ضمن بحث و بررسي پيشنهادهاي كميسيون‌هاي مجلس خبرگان رهبري مقرر گرديد، اجلاس رسمي اين مجلس طي روزهاي 17 و 18 اسفند ماه سالجاري در تهران برگزار شود.

همچنين در جلسه هيئت رئيسه مجلس خبرگان رهبري ضمن تشكر و قدرداني از حضور حماسي مردم سراسر كشور در راهپيمايي يوم‌الله 22 بهمن ماه، ابعاد وقايع 25 بهمن ماه در تهران نيز مورد بررسي قرار گرفت و مقرر شد بيانيه مجلس خبرگان رهبري در محكوميت اين اقدام منتشر شود كه متن اين بيانيه به شرح ذيل است:

بسم الله الرحمن الرحيم
ملت بزرگ ايران، ادام الله شوكتهم
السلام عليكم و رحمة‌الله و بركاته

راهپيمايي با شكوه بيست و دوم بهمن شما مردم، در سي‌وسومين فجر انقلاب اسلامي بيعتي مجدد با نظام مقدس اسلامي و آرمان‌هاي امام راحل عظيم‌الشأن و شهيدان عزيز و نشانه‌اي ديگر بر بيداري، بصيرت، رشد سياسي و موقع‌شناسي شما امت وفادار بود.

اين روزها خوشبختانه، شاهد امواج خروشان خيزش امت اسلامي در بسياري از كشورهاي منطقه به‌ويژه در مصر هستيم كه اميد مي‌رود با بيداري، آگاهي و متانت تا رسيدن به اهداف مقدس خود در صحنه بمانند و مراقب باشند اجانب، انقلاب بزرگشان را مصادره نكنند.

لكن متأسفانه فتنه‌گران با اعلام دروغين حمايت از مردم تونس و مصر، تلاش كردند تا اين خيزش بزرگ را تحت‌الشعاع قرار داده و آن را از نقطه كانوني جهان خارج كرده و با اغتشاش آمريكايي، صهيونيستي و ضدانقلابي، فضاي نفس‌كشي براي استكبار فراهم آوردند، گرچه بحمدالله مورد اقبال مردم قرار نگرفتند و با بي‌اعتنايي مردم مواجه شدند. ليكن اين عده قليل با اهانت به مقدسات، هويت ننگين ضداسلامي خود را نشان دادند.

اغتشاشات 25 بهمن بار ديگر به وضوح نشان داد كه سخن از جريان انقلاب و ضدانقلاب است، بر اين اساس مرزبندي شفاف صفوف و اعلام جدايي جريان انقلاب از ضدانقلاب يك تكليف شرعي، سياسي و انقلابي است، مجلس خبرگان رهبري ضمن محكوم كردن اين اغتشاشات و آفرينندگان آن يعني سران فتنه كه بهترين خدمات را به آمريكا و رژيم صهيونيستي نمودند، امت بزرگوارمان را همچنان دعوت به پاسداري از نظام مقدس اسلامي، هوشياري، وحدت و تبعيت از مقام معظم رهبري مدظله العالي مي‌نمايد.

مجلس خبرگان رهبري

mostafa_101

mostafa_101
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : مهر 1389 
تعداد پست ها : 960
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها