عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

قرارداد همکاری میان LG و Sky درباره Optimus 3D تایید شد

قرارداد همکاری میان LG و Sky درباره Optimus 3D تایید شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  11:52 ق.ظ

پس از اینکه دیروز در مورد قراردادی مابین ال جی و یوتیوب صحبت کردیم که طی آن یوتیوب پذیرفت ویدئوهای سه بعدی­ای که توسط گوشی Optimus 3D گرفته می شوند را بر روی سایت خود به اشتراک بگذارد،‌ اکنون به گفته سایت TechRadar ال جی بیان داشته که برای ایجاد محتوای سه بعدی به منظور استفاده بر روی گوشی در شرف عرضهِ Optimus 3D با شرکت Sky همکاری خواهد کرد. جزئیات قرارداد نیز مورد تائید قرار گرفته، ‌اما با توجه به نیت مشخص ال جی و اسکای (امکان مشاهده بیشترِ ویدئوهای سه بعدی )، بستن این قرارداد منطقی به نظر می رسد.

“ال جی برای نمایش مستقیمِ محتوایSky 3D  بر روی گوشی Optimus 3D با اسکای همکاری خواهد کرد “، در این زمینه می توانید مصاحبه اختصاصی ال جی را با سایت  TechRadar مطالعه نمایید.

آیا در ابتدا، محتوای سه بعدی را در شکل کوتاه خواهیم داشت؟

این قرارداد می تواند بسیار جامع باشد، ما پیش بینی می کنیم که در ابتدا با توجه به بستر تکنولوژیکیِ آن، محتوای سه بعدی در قالبی کوتاه و مختصر ارائه شود و در ادامه شاهد ارائه عناصر طولانی تری باشیم که البته در آینده رخ خواهد داد. لازم به ذکر است که اسکای قبلا با Nintendo هم بر سر ارائه محتوای کوتاه به توافق رسیده بود. با این توافقات می توان گفت که اکنون برای Eurosport هم شرایطی مهیا شده است که بتواند محتوای سه بعدی­اش را بر روی این دستگاه ها ارائه کند.

منبع: TechRadar

metallic2

metallic2
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 936
محل سکونت : تهران
دسترسی سریع به انجمن ها