عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

آگهي استخدام: تمديد مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور

آگهي استخدام: تمديد مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور
پنج شنبه 28 بهمن 1389  12:30 ب.ظ

تمديد مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور 
نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور طي اطلاعيه اي اعلام كرد: به دليل استقبال گسترده متقاضيان اشتغال در اين نهاد زمان ثبت نام آزمون استخدامي تمديد شد.
به گزارش خبرنگاربازاركار، نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور طي اطلاعيه اي اعلام كرد:به دليل استقبال گسترده متقاضيان اشتغال در اين نهاد زمان ثبت نام آزمون استخدامي تا تاريخ 89/11/30 تمديد شد.
متقاضيان مي توانند براي دسترسي به اطلاعات بيشتر به سايت اينترنتي به نشاني www.iranpl.ir مراجعه نمايند.

کارساز ما به فکر کار ماست      فکر ما در کار ما آزار ماست

giba22

giba22
کاربر طلایی1
تعداد پست ها : 1994

پاسخ به:آگهي استخدام: تمديد مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور
شنبه 30 بهمن 1389  11:52 ب.ظ

كتاب نيروي دلتا در كتابخانه هاي عمومي

كتاب نيروي دلتا به تعداد 2200 نسخه براي كتابخانه هاي عمومي خريداري شد.

به گزارش روابط عمومي نهاد كتابخانه­هاي عمومي كشور، اداره كل منابع نهاد كتاب " نيروي دلتا" نوشته چارلي بكويث و دونالد ناكس را براي كتابخانه­هاي عمومي خريداري و ارسال كرده است.
در اين كتاب چارلي بكويث فرمانده "نيروي دلتا" عمليات ناموفق طبس را در آزاد سازي گروگان­هاي آمريكايي توصيف كرده است.
نيروي دلتا را پنتاگون در اوايل دهه هشتاد تاسيس كرد كه بعدها به عنوان نيروي واكنش سريع به كار گرفته شد.

خدا همیشه با من است

mohammadghadery

mohammadghadery
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 51

پاسخ به:آگهي استخدام: تمديد مهلت ثبت نام در آزمون استخدامي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور
شنبه 30 بهمن 1389  11:56 ب.ظ

با عضویت در سایت iranpl.ir در مسابقات شرکت کنید و جایزه نقدی برنده شوید.

آماده پاسخگویی هستم.

خدا همیشه با من است

mohammadghadery

mohammadghadery
کاربر تازه وارد
تعداد پست ها : 51
دسترسی سریع به انجمن ها