عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند

بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:26 ب.ظ

89/11/28 - 13:03
شماره:8911280285
در پي افزايش زخمي‌ها؛
بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند

خبرگزاري فارس: درپي حمله شديد نيروهاي امنيتي بحرين به مردم در ميدان "اللولوه " شهر منامه كه به كشته شدن دستكم شش نفر و زخمي شدن بيش از يكصد نفر ديگر منجر شد، بيمارستان هاي بحرين خواستار اهداي خون از مردم سوي مردم شدند.

به گزارش فارس، "محمود السعيد " از شخصيت‌هاي سياسي مخالف در بحرين در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم به حمله بامداد امروز نيروهاي امنيتي به تحصن كنندگان در ميدان اللولوه شهر منامه اشاره كرد و گفت: بيمارستان ها به علت تعداد زياد زخمي ها و شدت جراحت هاي وارده به آنها درخواست اهداي خون كرده اند.

وي با اشاره به اينكه مردم در ميدان اللولوه كه معترضان با الهام گيري از مصر نام ميدان "التحرير " را روي آن گذاشته اند، حق طبيعي و قانوني خود را براي رساندن پيام خويش اعمال مي كنند، افزود: وضعيت چهار تا پنج نفر از زخمي ها يا احتمالا بيشتر وخيم است و سن زخمي ها بين 13 تا 50 سال است.

السعيد گفت: شهر منامه از همه طرف بسته شده است بويژه ورودي هاي منتهي به ميدان اللولوه مسدود است و نيروهاي مسلح از همه طرف آن را محاصره كرده اند و نيروهاي امنيتي از گلوله هاي پلاستيكي، گلوله هاي كشنده زماني و گاز هاي اشك آور و خفنه كننده عليه معترضان استفاده كرده اند.

گلوله هاي زماني در مرحله اول شليك شده وبعد از اصابت به هدف بار ديگر منفجر شده و به قطعات متعدد تقسيم مي شود.

السعيد خواستار عقل و درايت مسئولان بحريني شد و گفت: سراسر جهان صداي ملت بحرين را شنيد اما رژيم بحرين نمي خواهد مطالبات مردم را در داشتن كشوري قانونمند بشنود.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 238779
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها