عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند

بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:26 ب.ظ

89/11/28 - 13:03
شماره:8911280285
در پي افزايش زخمي‌ها؛
بيمارستانهاي بحرين خواستار اهداي خون شدند

خبرگزاري فارس: درپي حمله شديد نيروهاي امنيتي بحرين به مردم در ميدان "اللولوه " شهر منامه كه به كشته شدن دستكم شش نفر و زخمي شدن بيش از يكصد نفر ديگر منجر شد، بيمارستان هاي بحرين خواستار اهداي خون از مردم سوي مردم شدند.

به گزارش فارس، "محمود السعيد " از شخصيت‌هاي سياسي مخالف در بحرين در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم به حمله بامداد امروز نيروهاي امنيتي به تحصن كنندگان در ميدان اللولوه شهر منامه اشاره كرد و گفت: بيمارستان ها به علت تعداد زياد زخمي ها و شدت جراحت هاي وارده به آنها درخواست اهداي خون كرده اند.

وي با اشاره به اينكه مردم در ميدان اللولوه كه معترضان با الهام گيري از مصر نام ميدان "التحرير " را روي آن گذاشته اند، حق طبيعي و قانوني خود را براي رساندن پيام خويش اعمال مي كنند، افزود: وضعيت چهار تا پنج نفر از زخمي ها يا احتمالا بيشتر وخيم است و سن زخمي ها بين 13 تا 50 سال است.

السعيد گفت: شهر منامه از همه طرف بسته شده است بويژه ورودي هاي منتهي به ميدان اللولوه مسدود است و نيروهاي مسلح از همه طرف آن را محاصره كرده اند و نيروهاي امنيتي از گلوله هاي پلاستيكي، گلوله هاي كشنده زماني و گاز هاي اشك آور و خفنه كننده عليه معترضان استفاده كرده اند.

گلوله هاي زماني در مرحله اول شليك شده وبعد از اصابت به هدف بار ديگر منفجر شده و به قطعات متعدد تقسيم مي شود.

السعيد خواستار عقل و درايت مسئولان بحريني شد و گفت: سراسر جهان صداي ملت بحرين را شنيد اما رژيم بحرين نمي خواهد مطالبات مردم را در داشتن كشوري قانونمند بشنود.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها