عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حماس: شهادت 3 صياد فلسطيني جنايت جنگي است

حماس: شهادت 3 صياد فلسطيني جنايت جنگي است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:29 ب.ظ

89/11/28 - 13:41
شماره:8911280384
حماس: شهادت 3 صياد فلسطيني جنايت جنگي است

خبرگزاري فارس: جنبش مقاومت اسلامي فلسطين (حماس) شهادت سه ماهيگير فلسطيني توسط نظاميان صهيونيست در سواحل نزديك به بيت‌لاهيا را جنايت جنگي اعلام كرد.

به گزارش فارس به نقل از رسانه‌هاي فلسطين، "سامي ابوزهري " سخنگوي حماس شهادت سه ماهيگير فلسطيني در غزه به ضرب گلوله نظاميان صهيونيست را يك جنايت جنگي و ضد بشري دانست و "باراك اوباما " رئيس جمهور آمريكا را به مسئوليت‌پذيري در برابر اين جنايت فراخواند.

وي افزود: شهادت سه ماهيگير فلسطيني يك جنايت جنگي و ضد بشري است و رژيم اشغالگر با وجود اينكه مي‌دانست آنها ماهيگير هستند و در سواحل نزديك به بيت لاهيا واقع در شمال نوار غزه مشغول صيد ماهي هستند اما آنها را مستقيما هدف قرار داده است.

وي همچنين ادعاهاي رژيم صهيونيستي مبني بر اينكه اين سه شهروند فلسطيني در تلاش براي نفوذ به منطقه تحت سيطره اين رژيم بودند را كذب و توجيهي براي اين جنايت برشمرد.

ابوزهري همچنين از اوباما خواست در قبال اين جنايت مسئوليت‌پذير باشد زيرا اين جنايت با سلاح آمريكايي انجام شده است.

وي تاكيد كرد كه سخن اوباما در مورد دموكراسي در كشورهاي عربي در سايه حمايت‌هاي وي از جنايت‌هاي رژيم اشغالگر و كشتار ملت فلسطين معنا و مفهومي ندارد.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها