تشييع باشكوه شهيد صانع ژاله در ميان فريادهاي مرگ بر فتنه‌گر

 
mehdi0014
mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 287040
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز

تشييع باشكوه شهيد صانع ژاله در ميان فريادهاي مرگ بر فتنه‌گر

89/11/28 - 12:09
شماره:8911280266
پاوه‌اي‌ها باز هم حماسه آفريدند؛
تشييع باشكوه شهيد صانع ژاله در ميان فريادهاي مرگ بر فتنه‌گر

خبرگزاري فارس: مراسم تشييع شهيد صانع ژاله صبح امروز با حضور گسترده مردم منطقه، مسئولان ارشد كشوري و لشكري و خانواده شهيد در شهر پاوه برگزار شد.

به گزارش خبرگزاري فارس از پاوه، در اين مراسم كه معاون سياسي، امنيتي استانداري، فرمانده سپاه نبي اكرم (ص)، كرمي‌راد نماينده مردم كرمانشاه در مجلس شوراي اسلامي، ائمه جمعه و جماعات شهرستان‌هاي منطقه اورامانات و جمع زيادي از مردم ولايتمدار شهرستان پاوه حضور داشتند، پيكر اين شهيد سرافراز با شكوه و جلوه خاصي تشييع و در مزار شهداي شهرستان به خاك سپرده شد.
بر اساس همين گزارش تشييع‌كنندگان كه حزن و اندوه آنان در كنار شور و شعورشان وصف‌نا‌شدني بود با سر دادن فريادهاي مرگ بر آمريكا، مرگ بر اسرائيل، مرگ بر منافق، فتنه‌گر حيا كن مملكتو رها كن انزجار خود را از سران فتنه و حاميان و اربابان خارجيشان اعلام كردند.
مراسم تشييع اين شهيد با وجود بارش شديد باران در منطقه، بسيار باشكوه و عظمت وصف‌ناشدني بود و لحظاتي شور مردم با ابراز تنفر آنان از فتنه‌گران و سران فتنه گره خورد و فرياد‌هاي مرگ بر موسوي و مرگ بر كروبي مردم فضاي شهر پاوه را پر كرد.
همين گزارش حاكي است جمعيت كثير تشييع‌كننده كه از اقدام تروريستي منافقين و فتنه‌گران ابراز انزجار مي‌كردند خواستار محاكمه سران فتنه و عاملان و دست‌نشاندگان و مزدوران استكبار و صهيونيسم بين‌الملل شده و تنفر خود را از اقدامات عمال فتنه به منصه ظهور نشاندند.
ماموستا ملاقادر قادري امام جمعه شهرستان پاوه نيز در جمع تشييع‌كنندگان ايراد سخنراني كرد و پدر شهيد ژاله از حضور گسترده مردم و مسئولان و ابراز همدردي آنان تقدير نمود.
بسيجي شهيد صانع ژاله عصر 25 بهمن بر اثر تيراندازي عوامل نفاق و فتنه در تهران به شهادت رسيد.
وي دانشجوي دانشكده هنر دانشگاه تهران و متولد شهرستان پاوه، حافظ 10 جزء قرآن كريم و از بسيجيان فعال پاوه و بسيج دانشجويي تهران بود.
انتهاي پيام/صا10/ع

 
 
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:36 ب.ظ
تشکرات از این پست
دسترسی سریع به انجمن ها