عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سران فتنه سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند

سران فتنه سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:37 ب.ظ

89/11/28 - 12:32
شماره:8911280264
رحيمي در نشست اتاق بازرگاني و صنايع و معادن بوشهر:
سران فتنه سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند

خبرگزاري فارس: معاون اول رئيس جمهور گفت: عده قليلي از ورشكسته‌گان سياسي به تبعيت از سران فتنه در روز 25 بهمن ماه در تهران به خيابان‌ها آمدند و سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري، محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور در نشست اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر، در خصوص اتفاقات 25 بهمن‌ماه اظهار داشت: پس از خلق حماسه عظيم و حضور ميليوني ملت شريف ايران در راهپيمايي 22 بهمن و شكست سنگين تبليغات گسترده صهيونيستي، آمريكايي و انگليسي، عده قليلي از ورشكسته‌گان سياسي به تبعيت از سران فتنه به خيابان‌ها آمدند و سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند.

وي افزود: كساني كه در روز 25 بهمن ماه در تهران با هماهنگي دشمنان قسم خورده ملت ايران، نظم اجتماعي و امنيت و آرامش مردم را به مخاطره انداختند نشان دادند كه از آمريكا و رژيم صهيونيستي دستور مي گيرند.

معاون اول رئيس جمهور ادامه داد: استكبار جهاني به دنبال ايجاد انحراف در حركت‌هاي عدالت‌طلبانه و آزاديخواهانه ملت‌هاي منطقه است اما اين را بدانند كه ملت‌ها بيدار شده و راه خود را پيدا كرده‌اند و آنها نمي‌توانند مانعي در اين مسير ايجاد كنند.

وي تصريح كرد: ملت ايران با اراده‌اي پولادين و منسجم‌تر از گذشته در راه ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي امام خميني (ره) حركت خواهد كرد و فتنه‌گران قادر نخواهند بود خدشه‌اي در اين مسير ايجاد كنند.

رحيمي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: دولت در صورتي در تجارت، بازرگاني و امور اقتصادي موفق خواهد بود كه با بخش خصوصي، اتاق‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن پيوندي ناگسستني ايجاد كند.

وي با اشاره به برنامه دولت براي ارتباط تنگاتنگ با بخش خصوصي، خاطرنشان كرد: آيين‌نامه نحوه ارتباط دولت با اتاق‌هاي بازرگاني، صنايع و معادن و خانه‌هاي صنعت در حال طراحي است و دولت معتقد است با حضور بخش خصوصي، كارها سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود.

معاون اول رئيس جمهور با اشاره سابقه تاريخي اتاق بازرگاني استان بوشهر گفت: اتاق بازرگاني بوشهر با قدمت 104 ساله و با داشتن تجارت گسترده، يكي از ظرفيت‌هاي مهم اقتصادي در سطح كشور است.

رحيمي موقعيت جغرافيايي استان بوشهر و سرگذشت تاريخي ارزشمند مردم اين منطقه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دولت براي ارتقا، توسعه و پيشرفت استان اهتمام ويژه‌اي دارد.

معاون اول رئيس جمهور افزود: بوشهر سرزمين دليرمرداني است كه در هشت سال دفاع مقدس با كمال غيرت و مردانگي از حيثيت ايرانيان دفاع كرده و انسان‌هاي بزرگي را در طول تاريخ به بشريت ارايه كرده است.

در اين جلسه، فعالان اقتصادي و اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر مشكلات خود را مطرح و به ارايه پيشنهاداتي در اين خصوص پرداختند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286941
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها