عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مردم پاوه پشت سر نظام خود و رهبري ايستاده‌اند

مردم پاوه پشت سر نظام خود و رهبري ايستاده‌اند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:38 ب.ظ

89/11/28 - 12:33
شماره:8911280291
امام جمعه پاوه در مراسم شهيد ژاله:
مردم پاوه پشت سر نظام خود و رهبري ايستاده‌اند

خبرگزاري فارس: امام جمعه پاوه در مراسم تشييع دانشجوي شهيد بسيجي صانع ژاله گفت: مردم مقاوم و شهيدپرور پاوه به اين مصائب عادت دارند و چنين حركاتي هيچ تأثيري در عزم راسخ ملت ايران نخواهد گذاشت و همه پشت سر نظام خود و رهبري آن ايستاده‌اند.

به گزارش خبرگزاري فارس از پاوه ماموستا ملا قادر قادري صبح امروز در مراسم خاكسپاري دانشجوي شهيد صانع ژاله كه در اغتشاشات روز دوشنبه تهران هدف گلوله منافقين و فتنه‌گران قرار گرفت، اظهار داشت: همه ديديم ملت ايران در راهپيمايي ميليوني 22 بهمن و جشن حمايت از نظام با عظمت شركت كرد و قطره خوني به زمين نريخت در حالي كه اين آقايان 25 بهمن ماه خود در خانه نشستند و با اغفال جوانان منجر به بروز اغتشاش و شهادت اين شهيد شدند.


وي ادامه داد: چه شده كساني كه سال گذشته شعار نه غزه و نه لبنان سر مي‌دادند حالا داعيه‌دار حمايت از مردم مسلمان مصر شده‌اند.


امام جمعه پاوه تأكيد كرد: از همين مكان و در كنار مزار شهيدان‌مان در پاوه شهر حماسه‌هاي ماندگار به همه دشمنان اعلام مي‌كنيم هرگز به جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي آن پشت نخواهيم كرد و تا پاي جان و آخرين قطره خون خود با اين نظام هستيم و پشت‌سر مقام رهبري حركت مي‌كنيم.


‌قادري با تبريك و تسليت شهادت اين دانشجو به خانواده داغدارش تصريح كرد: مردم مقاوم و شهيدپرور پاوه به اين مصائب عادت دارند و چنين حركاتي هيچ تأثيري در عزم راسخ ملت ايران نخواهد گذاشت و همه پشت سر نظام خود و رهبري آن ايستاده‌اند.


پدر شهيد ژاله نيز در سخنان كوتاهي گفت: از همدردي و همراهي همه جوانان، دوستان و مردم عزيز و كساني كه طي اين چند روز براي فرزندم سنگ تمام گذاشته‌اند صميمانه تشكر مي‌كنم.


مردم غيور و با بصيرت پاوه صبح امروز با حضور گسترده و دشمن‌شكن خود در مراسم تشييع و خاكسپاري شهيد صانع ژاله با فريادهاي گسترده مرگ بر فتنه‌گر، مرگ بر موسوي، مرگ بر كروبي و خوني كه در رگ ماست هديه به رهبر ماست پيكر اين جوان بسيجي را تشييع و در مزار شهدا به خاك سپردند

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها