عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

هيچ ملتي به اندازه ايران دانشمند به جهان معرفي نكرده است

هيچ ملتي به اندازه ايران دانشمند به جهان معرفي نكرده است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:38 ب.ظ

89/11/28 - 12:34
شماره:8911280299
رئيس جمهور در جمع نخبگان بوشهر:
هيچ ملتي به اندازه ايران دانشمند به جهان معرفي نكرده است

خبرگزاري فارس: رئيس جمهور گفت: بايد با اتكا به انديشه، استعداد و ابتكار ايراني كشور را بسازيم، چراكه هيچ ملتي به اندازه ايران دانشمند به جهان معرفي نكرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس از بوشهر، محمود احمدي‌نژاد صبح امروز در ديدار با نخبگان و فرهيختگان استان بوشهر با بيان اينكه مأموريت اصلي ما ساختن ايران است، اظهار داشت: ساختن ايران يك مأموريت انقلابي و الهي است.
وي افزود: نام ايران، نام منطقه‌اي جغرافيايي نيست بلكه با نام آن شجاعت، عدالت، پاكي، خداپرستي، صداقت و ظلم‌ستيزي در ذهن تداعي مي‌شود.
رئيس‌ جمهور با بيان اينكه نام ايران نشان‌دهنده راه نجات است، اظهار داشت: وقتي مي‌گوييم ايران آرمان انقلاب و اهداف ملت ايران در ذهن تداعي مي‌شود.
احمدي‌نژاد با اشاره به تلاش‌هاي ماركسيسم و سرمايه‌داري براي رسيدن به قدرت در جهان گفت: هر دوي اين انديشه‌ها مي‌خواستند بدون ارتباط با آسمان و خدا سعادت بشر را تأمين كنند اما موفق نشدند.
رئيس‌ جمهور با بيان اينكه در حال حاضر آمريكا 14 هزار و 600 ميليارد دلار بدهكار است، افزود: در طول 30 سال گذشته نيز اين كشور 32 هزار ميليارد دلار از جيب ملت‌ها براي خود ذخيره كرده است.
احمدي‌نژاد يادآور شد: اين سيستم سرمايه‌داري به پايان راه خود نزديك مي‌شود و بيداري جهاني در اين زمينه در حال شكل‌گيري است.
احمدي‌نژاد تصريح كرد: جهان به سرعت به سمت ايده‌ها و باورهاي جديد حركت مي‌كند و ملت ايران پرچمدار اين ايده‌هاست.
رئيس ‌جمهور گفت: دنيا تشنه فرهنگ متعالي و راه جديد است و آن را فقط ملت ايران مي‌تواند معرفي كند.
احمدي‌‌نژاد با بيان اينكه ساختن ايران مأموريت تاريخي است و همه بايد به فكر آن باشيم، اظهار داشت: براي ساختن ايران توكل بر خدا، همدلي، كار و تلاش و اميد و فاكتورهاي اصلي است.
احمدي‌نژاد اضافه كرد: به دشمنان ملت ايران اعلام مي‌كنيم در صورتي كه بخواهند به ملت ايران و منابع آنها تعدي كنند دستشان را قطع مي‌كنيم.
در اين ديدار نمايندگان كشاورزان، بازرگانان، دانشجويان، روحانيون و پزشكان مهم‌ترين مسائل و مشكلات حوزه خود را در حضور رئيس ‌جمهور مطرح كردند.
انتهاي پيام/آ20/ح

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها