عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

حادثه براي اتومبيل خبرنگاران؛ مشكل بلندگو باز هم حل نشد

حادثه براي اتومبيل خبرنگاران؛ مشكل بلندگو باز هم حل نشد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:40 ب.ظ

89/11/28 - 13:22
شماره:8911271591
حاشيه‌هاي سفر لاريجاني به جهرم؛
حادثه براي اتومبيل خبرنگاران؛ مشكل بلندگو باز هم حل نشد

خبرگزاري فارس: سفر يك روزه لاريجاني به جهرم با حاشيه‌هايي همراه بود.

به گزارش خبرنگار اعزامي خبرگزاري فارس به جهرم علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي روز گذشته به منظور شركت در همايش جهرم و انقلاب اسلامي طي سفري يكروزه به اين شهر سفر كرد.

سفر روز گذشته لاريجاني با حاشيه‌هايي نيز همراه بود:

* هواپيماي حامل لاريجاني ساعت 6:20 صبح فرودگاه مهرآباد تهران را به مقصد شيراز ترك كرد و بعد از يك ساعت پرواز هواپيما در فرودگاه شيراز فرود آمد و لاريجاني در فرودگاه شيراز مورد استقبال مسئولان استاني قرار گرفت.

* قرار شد كه لاريجاني براي حضور به موقع در همايش جهرم و انقلاب اسلامي شيراز را به مقصد جهرم ترك كند، فاصله شيراز تا جهرم حدود 180 كيلومتر است كه لاريجاني و هيئت همراه اين مسير را زميني طي كردند.

* برخورد اتومبيل حامل خبرنگاران با مانعي كه براي كنترل ورود و خروج در فرودگاه شيراز نصب شده بود اولين حادثه اين سفر بود.

*‌ بعد از حدود 2 ساعت مسافرت زميني لاريجاني و هيئت همراه حدود ساعت 9:30 صبح وارد جهرم شدند و بلافاصله به گلزار شهداي اين شهر رفتند تا به مقام شامخ شهدا اداي احترام كنند.

* لاريجاني در گلزار شهداي جهرم مورد استقبال مسئولان محلي قرار گرفت،‌ همچنين دختر نوجواني هنگام ورود لاريجاني به گلزار شهداي جهرم با تقديم شاخه گلي به وي خوش‌آمد گفت.

* قرار بود لاريجاني در همايشي كه براي بررسي نقش جهرم در جريان انقلاب اسلامي برگزار شده بود سخنراني كند.

براساس اين گزارش جهرم جزو يازده شهري بود كه در دوران انقلاب اسلامي حكومت نظامي را تجربه كرد، همچنين اولين شهيد زن از شهر جهرم تقديم انقلاب شد.

* قبل از سخنراني لاريجاني كليپي از مبارزات مردم جهرم در سال‌هاي قبل از انقلاب براي حضار پخش شد.

* حياتي گوينده معروف سيما كه مجري همايش جهرم و انقلاب اسلامي بود بعد از ورود لاريجاني به محل همايش طي سخناني آغاز هفته وحدت را تبريك گفت.

* بعد از سخنراني رضايي نماينده جهرم و چند نفر ديگر از مسئولان محلي نوبت به سخنراني علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي رسيد.

*‌ زماني كه لاريجاني پشت سن قرار گرفت به دليل وجود اشكال در ميكروفن مقابل وي گفت كه ظاهراً مشكل بلندگو در ايران حل نمي‌شود.

* شركت در اولين جشنواره مركبات جهرم و بازديد از نمايشگاهي كه در حاشيه اين جشنواره برپا شده بود از ديگر برنامه‌هاي كاري لاريجاني طي اين سفر يك‌‌روزه بود.

* قبل از سخنراني لاريجاني در جشنواره مركبات جهرم سن برنامه از يك سوي جايگاه به سوي ديگر منتقل شد تا دوربين‌هاي عكاسان و تصويربرداران نام شهر جهرم كه در بنر نصب شده در جايگاه قرار داشت را به خوبي ضبط و ثبت كنند.

* نماينده كشاورزان جهرمي طي سخناني مشكلات كشاورزان اين شهر را برشمرد، بعد از اتمام سخنان وي كشاورزان حاضر در جمع در حمايت از سخنان وي نماينده خود را تشويق كردند.

* لاريجاني در اين جشنواره طي سخناني خطاب به كشاورزان جهرمي قول داد كه مشكلات آنان را پيگيري كند، سخنان لاريجاني با استقبال كشاورزان جهرمي همراه بود به طوري كه بعد از اتمام سخنانش جهرمي‌ها به تشويق وي پرداختند.

* لاريجاني بعد از سخنراني در اين همايش جهرم را به مقصد شيراز ترك كرد تا از فرودگاه اين شهر عازم تهران شود، اما قبل از عزيمت به تهران لاريجاني به زيارت شاهچراغ رفت، مردمي كه در صحن شاهچراغ بودند از حضور سرزده لاريجاني تعجب كردند، البته برخي هم در اين بين با حضور نزد رئيس قوه مقننه كشور به بيان مشكلاتشان پرداختند.

* رئيس مجلس شوراي اسلامي بعد از ورود به فرودگاه شيراز در جمع خبرنگاران حاضر شد اما زماني كه پرسيدن سؤال از سوي خبرنگاران با كمي تأخير همراه شد لاريجاني خطاب به آنها گفت كه معلوم است سؤال درست و حسابي نداريد و زماني كه باز هم اين تأخير ادامه يافت لاريجاني به شوخي به خبرنگاران گفت كه شما تعدادي را اينجا فيلم كرده‌ايد.

* سرانجام هواپيماي حامل لاريجاني و هيئت همراه حدود ساعت 20 فرودگاه شيراز را به مقصد تهران ترك كرد و بعد از طي يك ساعت وارد فرودگاه تهران شد.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286862
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها