عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

انجمن اسلامي دانشگاه سمنان خواستار موضع‌گيري شفاف كواكبيان در قبال سران فتنه شد

انجمن اسلامي دانشگاه سمنان خواستار موضع‌گيري شفاف كواكبيان در قبال سران فتنه شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:40 ب.ظ

89/11/28 - 13:56
شماره:8911280381
در نامه‌اي سرگشاده؛
انجمن اسلامي دانشگاه سمنان خواستار موضع‌گيري شفاف كواكبيان در قبال سران فتنه شد

خبرگزاري فارس: انجمن اسلامي دانشجويان سمنان با صدور نامه سرگشاده‌اي خطاب به مصطفي كواكبيان نماينده مردم سمنان در مجلس تاكيد كردند: آقاي كواكبيان نگذاريد براي ما مسلم شود كه با فتنه‌گران هم كاسه‌ايد.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سمنان در نامه سرگشاده‌اي خطاب به مصطفي كواكبيان نماينده مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي از سكوت وي در مقابل سران فتنه اعتراض كردند.

متن كامل اين نامه سرگشاده به شرح ذيل است:
آقاي كواكبيان دل دانشجويان سمناني از دست شما خون شده است. انتخابات رياست‌جمهوري دهم بيش از آنكه صحنه پيروزي يك فرد محسوب شود، عرصه پيروزي گفتمان انقلاب اسلامي و راهبرد بازگشت به خويشتن و تحقق شعار خود باورانه "ما مي‌توانيم " مي‌باشد و همچنين رد گفتمان‌هاي توسعه‌گراي اقتصادي و سياسي و نفي مدل‌هاي بيروني براي خارج شدن از چالش‌هاي داخلي و نگاه غيربومي براي رسيدن به پيشرفت و توسعه پايدار از ديگر پيام‌هاي حماسه بلند بيست و دوم خرداد ايرانيان است.

اين انتخابات صحنه پيروزي جمهوري عدالت بر ديكتاتوري فساد بود اما متأسفانه عده‌اي مي‌خواستند با پشتيباني غرب اين نصاب‌شكني 85درصدي در انتخابات را به كام ملت تلخ كنند كه با عنايت خداوند و رهنمودهاي رهبري مكر بدكاران به خودشان بازگشت و نفاق آنها را براي مردم روشن كرد.

بعد از گذشت يكسال و اندي و با پشت سر گذاشتن حادثه تلخ عاشوراي 88 كه فتنه‌گران به پا كردند و جواب دندان‌شكني كه ملت در حماسه 9دي به آنها دادند ديگر سران فتنه عزلت‌نشين شدند.

اما امروز كه جهانيان شاهد شكسته شدن چند باره هژموني غرب در منطقه هستند و همگان به اين مسئله اذعان دارند كه اينها از بركات صدور انقلاب اسلامي ايران است، در ام‌القراي اسلام دوباره اين دست‌نشاندگان اعلام قيام بر عليه مردم كردند و محيطي را فراهم آوردند كه گروهك تروريستي منافقين خون جوانان ما را سنگ‌فرش خيابان كند.

جناب آقاي كواكبيان!

ما شاهد آن بوديم كه تمامي مردم و آحاد مختلف جامعه در اين يك سال و اندي اعلام برائت خود را از اين فتنه‌گران اعلام كردند و شادمان شديم از اينكه ديروز نمايندگان ملت نيز همگام با ديگر اقشار جامعه هم‌نوا شده و شعار مي‌دادند، لكن جاي بسي تاسف داشت آن زمان كه از سيماي جمهوري اسلامي مشاهده كرديم كه شما با باقي نمايندگان همراه نيستيد. شما با اين كار نه فقط خود را بلكه مردم سمنان را كه به نمايندگي از آنها در مجلس حضور داريد سرافكنده كرديد.

جناب آقاي كواكبيان!

بررسي آراي شما بعد از انتخابات 22 خرداد نشان مي‌دهد كه شما هنوز از اين فتنه‌گران دل نكنده‌ايد. آنجايي كه شما پاي نامه ننگين حمايت از جاسبي را امضا مي‌كنيد، جنبش سبز را مقدس مي‌دانيد و در دانشگاه سمنان اعلام مي‌كنيد كه تنها بر آن جنبش سبزي كافريد كه گنجي اتاق‌فكر آن باشد، حال آنكه هم ما مي‌دانيم هم خودتان بر اين امر واقفيد كه اين تقسيم‌بندي شما دروغي محض بوده كه هيچ جدايي بين آنها نيست و همه سر در آخور آمريكا و اسرائيل داشته و دارند و جز فتنه‌گري كاري ديگر نكرده‌اند.

و در آخرين موضع‌گيري و عدم حمايت شما، جناب آقاي تابش و با نمايندگان ديگري در مجلس، آراي ملت را بدان سو سوق مي‌دهد كه انگار شما همچنان حاميان و هم‌پيمانان اين فتنه‌گران هستيد.

نماينده مجلس هشتم!

سالي بيشتر از رسوا شدن چهره اين منافقان مي‌گذرد، هم‌پيماني موسوي و كروبي و گروهك منافقين و آمريكا و اسرائيل ديگر براي همه اظهر من الشمس است، دلسوزان انقلاب، سران و هر كس كه ذره‌اي نسبت به انقلاب علقه‌اي داشت نسبت به فتنه‌گران اعلام موضع كرد و تنها شما، آقاي تابش و انگشت‌شمار افراد ديگر از نمايندگان مجلس مانده‌اند كه اعلام برائت و انزجار نكرده‌اند، نگذاريد كه براي ما مسلم شود كه شما هم با فتنه‌گران هم كاسه هستيد. آخر چند جوان ديگر بايد بر خاك و خون كشيده شوند تا شما به هوش آييد. چند ژاله ديگر بايد به خون بنشيند تا براي شما تلنگري باشد.

نماينده مردم سمنان!

بگذاريد تا پايان مجلس هشتم همچنان براي مردم سمنان حكم نمايندگي را داشته باشيد. شمايي كه خود را از اصو‌لگرايان، اصول‌گراتر به مواضع امام(ره) و رهبري(مدظله) مي‌دانيد، اما هيچ‌گاه موضع مشخصي نگرفته‌ايد. بدانيد آناني كه شما در نفيشان شعار نداديد اصل انقلاب و ولايت‌فقيه را نشانه رفته‌اند. رفتار شما با سخنانتان تناقضي را به همراه دارد كه حاصلش جز تاييد موسوي و كروبي نيست.

آقاي دكتر!

در كلام آخر به شما گوش زد مي‌كنيم، ديگر كار از خواص بي‌بصريت گذشته است و بدانيد كه اگر اعلام موضع نكنيد حكم شما نيز با موسوي و كروبي و باقي فتنه‌گران يكي است و اين تنها خطاب به شما نيست بلكه هر آن كس كه در اين قضيه سكوت را جايز دانسته، خواه شما باشيد؛ خواه محمدرضا تابش باشد، خواه هر خاص بي‌بصيرت ديگر.

والسلام من التبع الهدي
انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه سمنان
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها