عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دولت تمام توان خود را براي خدمت به مردم بوشهر به كار مي‌گيرد

دولت تمام توان خود را براي خدمت به مردم بوشهر به كار مي‌گيرد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:43 ب.ظ

89/11/28 - 14:30
شماره:8911280479
رحيمي در جلسه استاني هيئت دولت:
دولت تمام توان خود را براي خدمت به مردم بوشهر به كار مي‌گيرد

خبرگزاري فارس: معاون اول رئيس جمهور گفت: استان بوشهر با مردماني بزرگ، غيرتمند، سختكوش و پرتلاش از استان‌هاي ممتاز كشور است كه با سابقه‌اي ديرينه مردان بزرگي همچون شهيد مهدوي و شهيد رييسعلي را به جامعه بشري تقديم كرده است.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري‌،‌ محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور در جلسه استاني هيئت دولت اظهار داشت: مردم بوشهر پيش از مردم ديگر استان‌ها در مقابل دشمنان سينه سپر كردند و صحنه‌هايي از مقاومت و ايستادگي را به نمايش گذاشتند.

وي افزود: مقاومت مردم استان بوشهر در برابر پرتقالي‌ها و ايثارگري‌ شهدايي مانند رئيسعلي دلواري درسي از مقاومت است كه در اين سرزمين به نمايش گذاشته شد.

معاون اول رئيس جمهور با اشاره به حضور پر شكوه مردم بوشهر در استقبال از رئيس جمهور گفت: امروز نوادگان ايثارگران از كوچك و بزرگ به صحنه آمدند و رئيس جمهور را در آغوش پر مهر خود گرفتند.

رحيمي همچنين با قدرداني از حضور پرشور مردم استان بوشهر در مراسم استقبال گفت: شورانگيزي مردم استان بوشهر دولت را ترغيب مي‌كند تا هر چه در توان دارد در عرصه خدمت در طبق اخلاص گذاشته و تقديم مردم خونگرم استان بوشهر كند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286867
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها