عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

عامل فجیع ترین قتل سال در شیراز دستگیر شد

عامل فجیع ترین قتل سال در شیراز دستگیر شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:44 ب.ظ

 

 

عامل فجیع ترین قتل سال در شیراز دستگیر شد

 

عامل اصلی قتل زن ۳۲ ساله شیرازی كه به عنوان فجیع ترین قتل سال نام گرفته است، دستگیر شد.

به گزارش ایسنا، سردار سرتیپ علی مویدی، فرمانده انتظامی استان فارس دیروز (چهارشنبه) با اعلام این خبر گفت: روز ۱۸ بهمن ماه تكه هایی از جسد یك بانوی جوان در محله پودنك شیراز كشف شد كه موجب جریحه دار شدن احساسات مردم شد.

وی افزود: به دنبال تماس شهروندان با پلیس ۱۱۰ مبنی بر وجود ساك مشكوكی در یكی از خیابان های محله پودنك شیراز، نیمی از جسد یك زن جوان شیرازی بدون سر و دست و پا كشف شد، در فاصله ۲۰۰ تا ۳۰۰ متری از ساك نیز قطعاتی دیگری از پیكر مقتول از جمله سر، بازو و بخش هایی از یك پای آن كشف شد.

مویدی با بیان این كه هنوز بخش هایی از جسد مقتول همچنان مفقود است، اظهار كرد: با تلاش های بعدی و حساسیت هرچه بیشتر پلیس سرنخ هایی از متهم به قتل كشف شد و هویت مقتول به نام زهرا دهقان، ۳۲ ساله دارای یك فرزند شناسایی شد.

وی با تشریح چگونگی قتل این بانوی شیرازی خاطرنشان كرد: فرنگیس ۳۲ ساله از دوستان مقتول با دعوت از وی، او را در خانه با ضربات چاقو به قتل رسانده و یك شب جنازه را در حمام خانه دور از چشم شوهر و دخترش نگهداری كرده بود و روز بعد، جنازه را با كارد آشپزخانه مثله كرده و هر كدام را در گوشه ای از محله پودنك شیراز رها كرده است.

فرمانده انتظامی استان فارس، سرقت را یكی از انگیزه های اصلی متهم به قتل اعلام كرد و افزود: متهم به اتهام قتل اعتراف و صحنه را بازسازی كرده است.

به گزارش ایسنا، وی گفت: جنون ادواری متهم به قتل باتوجه به ادعاهای وی مبنی بر این كه در زمان ارتكاب قتل حالت عادی نداشته است، در حال بررسی است.

فرمانده انتظامی فارس با بیان این كه متهم مقداری از طلاهای مقتول را به سرقت برده و فروخته است، اضافه كرد: از منزل متهم مقادیری طلای متعلق به مقتول و آلت قتل آغشته به خون كشف و شناسایی شده است.

فرنگیس (متهم به قتل) به خبرنگاران گفت: زهرا دوستم بود؛ اما گفت كه علی برادرم مرده است، من هم با او دعوا كردم و او را كشتم.

وی با اظهار بی اطلاعی از آخرین وضعیت زهرا خاطرنشان كرد: نمی دانم كه زهرا را آخرین بار كی دیده ام.../تحلیل:ایسنا

عالم محضر خداست درمحضر خدا گناه نکنید حضرت امام (ره)

hasantaleb

hasantaleb
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : شهریور 1387 
تعداد پست ها : 58933
محل سکونت : اصفهان
دسترسی سریع به انجمن ها