عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تصاویر تظاهرات با چاشنی ولنتاین

تصاویر تظاهرات با چاشنی ولنتاین
پنج شنبه 28 بهمن 1389  02:57 ب.ظ

این تظاهرکنندگان که پیش از این طی روزهای گذشته از طریق صفحات شخصی خود در سایت فیس‌بوک قرار این تجمع را گذاشته بودند، در تظاهرات خود خواستار بهبود وضع معیشتی شهروندان عراقی و مبارزه جدی با فساد اداری در عراق و نیز اجرای فوری اصلاحات در کشورشان شدند.
عصر روز گذشته ده‌ها تن از شهروندان عراقی معترض به وضعیت معیشتی خود، در مرکز بغداد پایتخت عراق تجمع کرده و با در دست داشتن بادکنک‌های قرمز رنگ و پوسترهایی که بر روی آن قلب قرمز کشیده شده بود، موضوع جشن عشاق (ولنتاین) را چاشنی کار خود قرار دادند. علت این کار نشان دادن عشقشان به عراق بود.

به گزاش صفحه عربی تابناک، این تظاهرکنندگان که پیش از این طی روزهای گذشته از طریق صفحات شخصی خود در سایت فیس‌بوک قرار این تجمع را گذاشته بودند، در تظاهرات خود خواستار بهبود وضع معیشتی شهروندان عراقی و مبارزه جدی با فساد اداری در عراق و نیز اجرای فوری اصلاحات در کشورشان شدند.
 
گفته می‌شود در پایان این تجمع یکی از تظاهرکنندگان بیانیه‌ای قرائت کرد و در آن درخواست‌های خود و دیگر معترضین را مطرح کرد. از جمله درخواست‌های مطرح شده در این بیانیه، برکناری فوری «صابر العیساوی» استاندار بغداد بود.

در ادامه این بیانیه از مقامات عراقی خواسته شد که از برج‌های خود (ساختمان‌های اداری و وزارتخانه‌ها) خارج شوند و به خیابان‌ها و محله‌های فقیر نشین بیایند تا از نزدیک با مشکلات مردم آشنا شوند. باید هرچه سریع‌تر مبلغ حقوق نمایندگان مجلس مورد بررسی قرار گیرد در هیچ کشوری نمایندگان مجلس چنین حقوقی دریافت ن می‌کنند. ما پول نفت که حق ملت عراق است را می‌خواهیم. این تجمع غیر سیاسی است، اولین هشدار ما بود.

karevane69

karevane69
کاربر نقره ای
تاریخ عضویت : دی 1389 
تعداد پست ها : 1355
محل سکونت : البرز
دسترسی سریع به انجمن ها