عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

تانك‌ها از انتقال مجروحان بحريني به بيمارستان جلوگيري مي‌كنند

تانك‌ها از انتقال مجروحان بحريني به بيمارستان جلوگيري مي‌كنند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  03:56 ب.ظ

89/11/28 - 15:11
شماره:8911280457
تانك‌ها از انتقال مجروحان بحريني به بيمارستان جلوگيري مي‌كنند

خبرگزاري فارس: منابع خبري از بحرين گزارش دادند تانك‌هاي ضد شورش از انتقال مجروحان به بيمارستان جلوگيري مي‌كنند و نيرو‌هاي امدادي را مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند.

به گزارش مانيتورينگ فارس، "مريم الخواجه " عضو مركز حقوق بشر بحرين لحظاتي قبل در تماس تلفني با شبكه تلويزيوني پرس‌تي‌وي‌اعلام كرد نيرو‌هاي امنيتي اين كشور با متوقف كردن آمبولانس‌هاي حامل مجروحان درگيري‌هاي امروز، نيروهاي امدادي كه به كمك زخمي‌ها آمده را مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند.

وي افزود: طبق گزارش‌هاي رسيده نزديك به سه تا شش نيروي امدادي در حمله پليس ضد شورش بحرين زخمي شدند و حتي يك دكتر كه مطب خود را به مداواي زخمي‌ها اختصاص داده بود به دليل شدت جراحات وارده، مجبور به انجام عمل جراحي شده است.

خواجه تصريح كرد: اوضاع شهر منامه به ويژه اطراف ميدان اللؤلؤه بسيار بحراني است و به دليل فضاي امنيتي حاكم بر شهر منامه نمي توان به طور دقيق آمار كشته‌ها و زخمي‌ها در درگيري‌هاي امروز مخالفان با نيروهاي امنيتي را اعلام كرد.

وي افزود: نيرو‌هاي امنيتي با ايجاد نقاط ايست و بازرسي در اطراف ميدان اللولو از ورود شهروندان بحريني به اين منطقه جلوگيري مي‌كنند و آنها را به شدت مورد ضرب و شتم قرار مي‌دهند.

صدها معترض بحريني در اعتراض به عملكرد دولت اين كشور به ميدان الؤلؤه منامه پايتخت اين كشور رفته‌اند و اين ميدان را به تاسي از تجمع مردم مصر در ميدان التحرير قاهره كه به پيروزي انقلاب آنان منجر شد، التحرير [آزادي] ناميدند.

گزارش‌هاي رسيده حاكي از آن است كه با كشته‌شدن سه نفر در درگيري‌هاي امروز بحرين، شمار كشته‌هاي معترضان اين كشور از آغاز تظاهرات به 6 نفر رسيده است.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286939
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها