عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دولت بحرين مسئول اقدامات تحريك آميز است

دولت بحرين مسئول اقدامات تحريك آميز است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  03:59 ب.ظ

89/11/28 - 15:38
شماره:8911280604
جمعيت عمل اسلامي بحرين:
دولت بحرين مسئول اقدامات تحريك آميز است

خبرگزاري فارس: جمعيت عمل اسلامي بحرين گفت كه دولت بحرين براي افزايش تنش در اين كشور از طريق اقدامات تحريك كننده عليه تظاهرات‌كنندگان تلاش مي‌كند.

به گزارش فارس، "عبدالله صالح " نايب رئيس اين جمعيت در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم گفت: سخنراني اخير پادشاه بحرين درباره حوادث كشور نااميد كننده بود و هيچ كدام از خواسته هاي مردم را برآورده نكرد.

وي گفت: در شرايطي كه دولت به تلاش خود براي بحراني‌تر كردن اوضاع ادامه مي‌دهد، مردم بحرين روز به روز بيشتر بر خواسته‌هايشان تأكيد مي‌كنند.

به گفته صالح جوانان بحريني به هر شكلي حضور خود در اعتراض ها را به نمايش مي گذارند، از جمله برخي از جوانان نقاشي‌ها و طرح‌هايي را درباره خواسته ها و مشكلات خانواده هاي سياسي در معرض ديد عموم قرارداده اند.

صالح سخنراني اخير پادشاه درباره بحرين درباره حوادث جاري اين كشور را نااميد كننده دانست و اظهار داشت: مردم انتظار داشتند كه وي در اظهاراتش به خواسته هاي تحصن كنندگان و تظاهركنندگان بپردازد؛ اما وي اين امور را كاملا ناديده گرفت و به تسليت گفتن به خانواده دو فردي كه بر اثر شليك نيروهاي امنيتي تحت فرمانش كشته شده بودند اكتفا كرد.
انتهاي پيام/.++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 286860
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها