عضویت العربیة English
امام على علیه‌ السلام: حسادت جز زیان و خشمی که موجب سستی قلبت و بیماری بدنت می‌شود، ثمری ندارد. بحارالانوار، ج70، ص256

فتنه‌گران از آمريكا و رژيم صهيونيستي دستور مي‌گيرند

فتنه‌گران از آمريكا و رژيم صهيونيستي دستور مي‌گيرند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  04:00 ب.ظ

89/11/28 - 14:32
شماره:8911280501
رحيمي در نشست اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر:
فتنه‌گران از آمريكا و رژيم صهيونيستي دستور مي‌گيرند

خبرگزاري فارس: معاون اول رئيس جمهور گفت: كساني كه دوشنبه هفته جاري در تهران با هماهنگي دشمنان قسم خورده ملت ايران، نظم اجتماعي و امنيت و آرامش مردم را به مخاطره انداختند نشان دادند كه از آمريكا و رژيم صهيونيستي دستور مي‌گيرند.

به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از دفتر امور رسانه‌هاي رياست جمهوري،‌ محمدرضا رحيمي معاون اول رئيس جمهور در نشست اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر، در خصوص اتفاقات دوشنبه هفته جاري اظهار داشت: پس از خلق حماسه عظيم و حضور ميليوني ملت شريف ايران در راهپيمايي 22 بهمن و شكست سنگين تبليغات گسترده صهيونيستي، آمريكايي و انگليسي، عده قليلي از ورشكسته‌گان سياسي به تبعيت از سران فتنه به خيابان‌ها آمدند و سناريوي ديكته شده از سوي استكبار جهاني را اجرا كردند.

وي افزود: استكبار جهاني به دنبال ايجاد انحراف در حركت‌هاي عدالت‌طلبانه و آزاديخواهانه ملت‌هاي منطقه است اما اين را بدانند كه ملت‌ها بيدار شده و راه خود را پيدا كرده‌اند و آنها نمي‌توانند مانعي در اين مسير ايجاد كنند.

معاون اول رئيس جمهور تصريح كرد: ملت ايران با اراده‌اي پولادين و منسجم‌تر از گذشته در راه ارزش‌هاي انقلاب اسلامي و آرمان‌هاي امام خميني (ره) حركت خواهد كرد و فتنه‌گران قادر نخواهند بود خدشه‌اي در اين مسير ايجاد كنند.

* كارها با حضور بخش خصوصي، سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود

معاون اول رئيس جمهور در بخش ديگري از سخنان خود گفت: دولت در صورتي در تجارت، بازرگاني و امور اقتصادي موفق خواهد بود كه با بخش خصوصي، اتاق‌هاي بازرگاني و صنايع و معادن پيوندي ناگسستني ايجاد كند.

رحيمي با اشاره به برنامه دولت براي ارتباط تنگاتنگ با بخش خصوصي، خاطرنشان كرد: آيين‌نامه نحوه ارتباط دولت با اتاق‌هاي بازرگاني، صنايع و معادن و خانه‌هاي صنعت در حال طراحي است و دولت معتقد است با حضور بخش خصوصي، كارها سريع‌تر و بهتر انجام مي‌شود.

وي با اشاره به سابقه تاريخي اتاق بازرگاني استان بوشهر گفت: اتاق بازرگاني بوشهر با قدمت 104 ساله و با داشتن تجارت گسترده، يكي از ظرفيت‌هاي مهم اقتصادي در سطح كشور است.

معاون اول رئيس جمهور موقعيت جغرافيايي استان بوشهر و سرگذشت تاريخي ارزشمند مردم اين منطقه را مورد اشاره قرار داد و اظهار داشت: دولت براي ارتقا، توسعه و پيشرفت استان اهتمام ويژه‌اي دارد.

رحيمي افزود: بوشهر سرزمين دليرمرداني است كه در هشت سال دفاع مقدس با كمال غيرت و مردانگي از حيثيت ايرانيان دفاع كرده و انسان‌هاي بزرگي را در طول تاريخ به بشريت ارايه كرده است.

در اين جلسه، فعالان اقتصادي و اعضاي اتاق بازرگاني و صنايع و معادن استان بوشهر مشكلات خود را مطرح و به ارايه پيشنهاداتي در اين خصوص پرداختند.
انتهاي پيام/ع

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263662
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها