عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رقابتهاي ووشو قهرماني کشور بانوان آغاز شد

رقابتهاي ووشو قهرماني کشور بانوان آغاز شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  04:05 ب.ظ

نخستين روز از رقابتهاي ووشو قهرماني کشور بانوان - انتخابي تيم ملي جهت حضور در رقابتهاي جهاني ترکيه - با شناسايي نفرات برتر فرمهاي "تاي چي چوان" ، "چانگ چوان" و "نان چوان" به پايان رسيد.

 

در اين فرم شميم مهدي پور از استان قزوين با امتياز9.15 طلا گرفت، زهرا نوري از استان اصفهان با امتياز 7.74 به مدال نقره رسيد و فرزانه ابراهيمي از استان چهار محال و بختياري با امتياز 7.62 به گردن آويز برنز بسنده کرد.

 

اما در فرم "چانگ چوان" محبوبه کريمي از استان البرز با امتياز 9.49 به مدال طلا دست يافت، سميه ميراني از استان کرمانشاه با امتياز 9.22 به مدال نقره رسيد و ارغوان جلالي با امتياز 8.40 مدال برنز اين پيکارها را از آن خود کرد.

در فرم "نان چوان" سحر فخري از استان کرمانشاه با امتياز 8.82 در جايگاه نخست ايستاد و مدال طلا را از آن خود کرد، نجمه کوه گنجي از استان خراسان رضوي با امتياز 7.94 مدال نقره را از آن خود کرد و مهلا تلگردي از استان خراسان رضوي توانست با امتياز 7.84 در جايگاه سوم اين پيکارها قرار بگيرد.

اين رقابتها در ساير فرمهاي تالو و در رشته ساندا در حال برگزاري است.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها