عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

مدير نمايندگي سازمان ملي جوانان در خراسان‌جنوبي: جوانان عاملان مهم پيشرفت و اعتلاي کشور هستند

مدير نمايندگي سازمان ملي جوانان در خراسان‌جنوبي: جوانان عاملان مهم پيشرفت و اعتلاي کشور هستند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:53 ب.ظ

مدير نمايندگي سازمان ملي جوانان در خراسان‌جنوبي گفت: جوانان محور توسعه و عاملان مهم پيشرفت و اعتلاي کشور به شمار مي‌آيند.

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه خراسان‌جنوبي، جمشيد سورگي در جلسه شوراي اداري شهرستان نهبندان که با حضور اعضاي اين ستاد همراه بود، اظهار کرد: جواني فصل شگفتن و پويا شدن است و در حقيقت پيشرفت، نوآوري و خلاقيت در اين سنين نمود و تبلور پيدا مي‌کند.

 

وي ادامه داد: امروزه جوانان در تمامي عرصه‌ها گوي سبقت را از سايرين گرفتند و زمينه‌هاي توسعه و اعتلاي کشور را در دست گرفتند.

 

مدير نمايندگي سازمان ملي جوانان در خراسان جنوبي با بيان اينکه قشر جوان سرمايه ارزشمند جامعه تلقي مي‌شوند، تصريح کرد: اگر ابداع و خلاقيت‌هاي جوانان با بصيرت و آگاهي بيشتر همراه شود آن وقت شاهد تحولات عظيمي در عرصه‌هاي گوناگون هستيم.

 

سورگي با اشاره به اينکه برخي از جوامع و کشورها نسل جوان را يک تهديد مي‌دانند، افزود: اين جوامع به دليل نداشتن برنامه و عدم برنامه‌ريزي براي امورات جوانان، از اين نسل به عنوان خطر و تهديد ياد مي‌کنند.

 

وي خاطرنشان کرد: در کشورمان نيز اين نسل در زمان انقلاب نقش بسزايي را ايفا کرده و سهمي بزرگ در پيروزي انقلاب اسلامي دارد و امروزه جوانان با بهره‌گيري از انديشه‌هاي اسلامي و تبعيت از ولايت فقيه توانستند در تمامي صحنه‌ها حضور پر شور و با شعور داشته باشند.

 

مدير نمايندگي سازمان ملي جوانان در خراسان‌جنوبي با بيان اينکه سال‌هاي سازندگي با حضور جوانان ميسر شده است، گفت: خلاقيت و توانمندي‌هاي جوانان کشور ايران را جز پنج کشور هسته‌اي دنيا و در زمينه پزشکي و سلول‌هاي بنيادين نيز جز هفت کشور جهان قرار داده است.

 

سورگي ادامه داد: کشور ايران در زمينه تکنولوژي پرتاب ماهواره در جمع پنج کشور دنيا قرار گرفته است همچنين استقلال و خودکفايي سياسي، علمي و اقتصادي اين کشور را از بيگانگان بي‌نياز ساخته است که همه و همه به يمن تلاش جوانان اين مرز و بوم محقق شده است.

 

وي با اشاره به اينکه نسل جوان امروز نيازمند احترام، اعتماد و واگذاري مسئوليت‌هاي مختلف است، اظهار کرد: جوانان با پذيرفتن مسئوليت‌هاي اجتماعي، مذهبي و مديريتي مي‌توانند علاوه بر عملکرد شايسته، اعتماد به نفس و خودباوري خويش را تقويت کنند.

 

سورگي تصريح کرد: دستگاه‌هاي دولتي مختلف به ويژه سازمان‌هاي مرم نهاد شهرستان مي‌توانند با شناسايي جوانان مستعد، نخبه و معتقد و البته علاقه‌مند نسبت به راه‌اندازي سازمان يا سمني با محوريت جوانان اقدام کنند تا آنان بتوانند در زمينه‌هاي دلخواه خود به فعاليت بپردازند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها