عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‌علیه‌وآله: درهاى آسمان در اوّلین شب ماه رمضان گشوده مى‌شود و تا آخرین شب آن بسته نخواهد شد. بحارالانوار، ج93، ص344

رقابتهاي شطرنج جام خزر/ سرگئي ولكوف روس در صدر جدول

رقابتهاي شطرنج جام خزر/ سرگئي ولكوف روس در صدر جدول
پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:54 ب.ظ

در پايان دور سوم از نهمين دوره رقابتهاي شطرنج بين المللي جام خزر، چهارشنبه شب 'سرگئي ولكوف روس' در صدر جدول اين دوره از رقابتها قرار گرفت.

به گزارش ايسنا،‌ در حساس ترين بازي دور سوم اين رقابتها، 'سرگئي ولكوف' استاد بزرگ روسيه برابر ' پوريا دريني' از ايران قرار گرفت كه در نهايت موفق شد برابر حريف خود به برتري دست يابد.

اين شطرنجباز روس با اين پيروزي، با كسب سه امتياز از سه مسابقه به تنهايي در صدر جدول رده بندي نهمين دوره رقابتهاي شطرنج بين المللي جام خزر قرار گرفت.

همچنين همايون توفيقي و شجاعت قانع از ايران، 'فريد عباسوف' و 'ووگار رسولف' از جمهوري آذربايجان، 'گيگا كاپارادزه' و 'لوان پانتسوليا' از گرجستان با كسب 2.5 امتياز در تعقيب صدرنشين اين دوره از رقابتها هستند.

در رقابتهاي جدول بانوان نيز، 'بلاخوتني شويلي'، 'نينو باتسوشويلي' از گرجستان و 'كاره موآ' از جمهوري آذربايجان با كسب سه امتياز در صدر جدول قرار دارند .

نهمين دوره رقابتهاي شطرنج بين المللي جام خزر از عصر روز سه شنبه با حضور 787 شطرنجباز از 13 كشور جهان در منطقه زيباكنار شهرستان رشت آغاز شده است.

شطرنجبازان شركت كننده در اين دوره از رقابتها، در شش جدول، در 9 دور به روش سوييسي و به مدت يك هفته با هم به رقابت مي پردازند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها