عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

اصفهان، ميزبان همايش دانش آموزي فناوري نانو

اصفهان، ميزبان همايش دانش آموزي فناوري نانو
پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:55 ب.ظ

همايش «دانش‌آموزي فناوري نانو»، از سوي پژوهش‌سراي دانش‌آموزي استاد طاهر شهرضا و با حمايت وزارت آ‌موزش و پرورش و دانشگاه آزاد اسلامي واحد شهرضا، 19 و 20 تير ماه سال آينده برگزار مي‌شود.

به گزارش سرويس پژوهشي ايسنا، آشنا كردن هر چه بيشتر و بهتر دانش‌آموزان متوسطه با علم و فناوري نانو، آشكار كردن استعدادهاي دانش‌آموزان در اين زمينه، ‌تحقيق و پژوهش و تعامل فكري با افراد مختلف، برقراري ارتباط بيشتر دانش‌آموزان با مراكز تحقيقاتي و علمي، ايجاد بستري براي آشنايي دانش‌آموزان جهت تعامل پژوهشي و ايجاد انگيزه در دانش‌آموزان براي حركت به سوي پژهش‌محوري از اهداف برگزاري اين همايش است.

مقالات پژوهشي شامل: كاربرد فناوري در سطوح مختلف به صورت عملي، طراحي و توليد نانو ذرات در سطوح آزمايشگاهي، توليد محتواي الكترونيك از محورهاي اين همايش به شمار مي‌رود.

همچنين در حاشيه برگزاري همايش دانش‌آموزي فناوري نانو، نمايشگاهي به منظور عرضه توليدات، پروژه‌ها،‌ دستاوردها و انتشارات مرتبط با موضوعات همايش و چندين كارگاه آموزشي با محوريت فناوري نانو برگزار خواهند شد.

علاقه‌مندان فرصت دارند تا تاريخ 20 فروردين ماه سال آينده، آثار خود را به دبيرخانه همايش ارسال كنند و براي كسب اطلاعات بيشتر به پايگاه اينترنتي www.nanostudent.ir مراجعه كرده يا با شماره تلفن 03212235204 تماس بگيرند

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها