عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

بيانيه اتحاديه تشكل‌هاي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در محكوميت حوادث 25 بهمن ماه

بيانيه اتحاديه تشكل‌هاي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي در محكوميت حوادث 25 بهمن ماه
پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:56 ب.ظ

اتحاديه تشكل‌هاي دانشجويان دانشگاه آزاد در بيانيه‌اي اغتشاشات 25 بهمن را محكوم كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، در متن اين بيانيه آمده است:

ملت شريف ايران اسلامي، حضور پرشور و ميليوني شما در راهپيمايي 22 بهمن ماه سالروز پيروزي انقلاب شكوهمند اسلامي ستودني است. اين حضور وصف ناشدني جهت تجديد ميثاق با آرمان‌هاي امام عظيم الشان، ادامه راه شهيدان و پيمان مجدد با ولايت فقيه، هر سال با شكوه‌تر برگزار مي‌گردد. از طرف ديگر باعث ياس دشمنان انقلاب و اسلام مي‌شود.

بي‌شك دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامي از هر حربه‌اي استفاده نموده و سعي بر آن دارند تا نظام اسلامي را تضعيف نمايند. اما همت بلند و اراده‌ي آهنين مردم عزيز هوشياري و ژرف انديشي حضرت امام خميني (ره) كشتي انقلاب را از امواج پر تلاطمي هم چون ترور‌هاي متوالي شخصيت‌هاي برجسته نظام، مسئولين دلسوز، جنگ تحميلي و ... را به سلامتي گذراند.

اكنون كه بيش از سه دهه از عمر پربركت انقلاب شكوهمند اسلامي مي‌گذرد سكان دار كشتي انقلاب نائب بر حق امام زمان (عج) مي‌باشند، ايران اسلامي روز به روز نه تنها در منطقه بلكه در جهان عزتمند‌تر و قله‌هاي اميد و افتخار را يكي پس از ديگري فتح مي‌كند.

بار ديگر دست عيادي استكبار و استعمار از‌ آستين افرادي بيرون آمد كه خود از بدنه نظام اسلامي بودند. خردادماه سال 1388 و دهمين انتخابات رياست جمهوري با سياه نمايي حضور بي‌سابقه و ميليوني مردم را در انتخابات ناديده گرفتند و با ادعاي كاذب، تقلب در انتخابات را مطرح كردند. بدون ارجاع به قانون و مراجع قانوني ذي‌ربط دست به تجمعات غير قانوني زدند تا جايي كه قصد براندازي نظام اسلامي را داشتند. اما اين بار هم با حضور به موقع مردم، تدبير و رهنمون‌هاي رهبري معظم انقلاب، تمامي توطئه‌هاي دشمنان نقش بر آب شد.

امروز كه بيش از هر مقطعي در جامعه اسلامي نياز به وحدت است، همان چيزي كه قبل از پيروزي انقلاب حضرت امام خميني (ره) فرمودند با وحدت كلمه پيروزي محقق مي‌شود كه اين مهم هم محقق شد. بدون ترديد تداوم راه امام (ره) شهداي انقلاب با تبعيت از رهبر معظم انقلاب، وحدت و همدلي مسئولين و مردم صورت خواهد گرفت.

اتحاديه تشكل‌هاي دانشجويان دانشگاه آزاد اسلامي ضمن محكوم نمودن تجمع غير قانوني 25 بهمن ماه، كه حركتي غير قانوني وقيحانه و در معارضه با اصل نظام مقدس جمهوري اسلامي و آرمان‌هاي بلند رهبر معظم انقلاب به شمار مي‌رفت از قوه قضاييه و مسئولين نظام خواستار محاكمه برخورد شديد قضايي با اين قانون شكنان به خصوص سردمداران آنان كه از آمريكا و رژيم صهيونيستي خط مي‌گيرند، مي‌باشد. بدين وسيله تجديد بيعت و حمايت همه جانبه خويش از منويات رهبر فرزانه انقلاب حضرت آيت‌الله العظمي خامنه‌اي (مدظله) را اعلام مي‌نمايد.

همچنين به قانون شكنان هشدار مي‌دهيم مراقب آن روز باشند كه كاسه صبر ملت سرزير شده و خود در حركت‌هاي جهاد گونه اين مزدوران اسراييلي را به سزاي اعمال خويش برسانند.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها