عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

رييس سازمان بسيج حقوقدانان: محاکمه سران فته خواست ملت ايران است

رييس سازمان بسيج حقوقدانان: محاکمه سران فته خواست ملت ايران است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  05:58 ب.ظ

رييس سازمان بسيج حقوقدانان با اشاره به اقدامات فتنه‌گران در سال گذشته و در 25 بهمن‌ماه امسال گفت: فتنه‌گران مجرم هستند و برخورد و محاکمه اين افراد خواست به‌حق ملت ايران از دستگاه قضايي است.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، دکتر مسعود اخوان فرد روز چهارشنبه در ديدار با جمعي از حقوقدانان بسيجي ضمن تبريک ايام ولادت با سعادت پيامبر اعظم (ص)، امام صادق (ع) و آغاز هفته وحدت و با تبريک و تسليت شهادت دانشجوي بسيجي صانع ژاله به خانواده وي و امت شهيدپرور، گفت: شهادت اين دانشجوي کرد و از برادران اهل سنت و همچنين شهادت يکي از برادران عزيزمان شهيد محمد مختاري که در مبارزه با فتنه‌گران رخ داد، نمايانگر عمق وحدت در ميان شيعيان و اهل تسنن براي دفاع از آرمان‌ها، ارزش‌ها و انديشه انقلاب اسلامي در مقابل دشمنان قسم‌خورده اين انقلاب است.

وي افزود: اين وحدت در ميان شيعيان و اهل تسنن همواره دشمنان و ياران داخلي آنها را از ادامه راه خود باز داشته و هيمنه پوشالي آنها را در هم شکسته است.

رييس سازمان بسيج حقوقدانان خاطرنشان كرد: بر طبق موازين حقوقي، سران فتنه مجرم هستند و خواست ملت ايران براي محاکمه و برخورد قاطع با اخلالگران و سردمداران آنها امري طبيعي و بديهي است و اميد است اين امر به‌زودي محقق شود زيرا در غير اين‌صورت دلسوزان انقلاب اسلامي نسبت به ادامه اين شرايط نگران خواهند بود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها