عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

دادستان تهران: كساني كه در مقابل انقلاب ايستادند به سزاي اعمالشان خواهند رسيد

دادستان تهران: كساني كه در مقابل انقلاب ايستادند به سزاي اعمالشان خواهند رسيد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:01 ب.ظ

دادستان تهران گفت: دستگاه قضايي و دادستاني تهران قاطعانه اعلام مي‌كند با مجرمين، محركين و كساني كه در حوادث اخير شركت داشته‌اند قاطعانه برخورد خواهد كرد.

به گزارش خبرنگار حقوقي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، عباس جعفري دولت آبادي در همايش سراسري قضات دادگستري كل استان تهران كه با حضور آيت الله آملي لاريجاني و ديگر مسئولان عالي قضايي برگزار شد، اظهار كرد: با توجه به اتفاقاتي كه در چند روز اخير در تهران اتفاق افتاد اين اطمينان خاطر را به رياست قوه و همه مردم عزيز مي‌دهم كه چهره مجرميني كه در 25 بهمن اقدام كرده‌اند بيش از گذشته افشا شد. چهره‌اي كه دنباله آن حمايت‌هاي خارجي و حركت در پازل دشمن را نشان داد.

وي افزود: اگر آنها در آن ايام خود را پشت سر انتخابات و حوادث آن پنهان كرده بودند در 25 بهمن با جدا شدن از ملت هيچ حرفي براي گفتن ندارند.

جعفري دولت آبادي افزود: دستگاه قضايي و دادستاني تهران قاطعانه اعلام مي‌كند با مجرمين،‌محركين و كساني كه در اين حوادث اخير شركت داشته‌اند قاطعانه برخورد خواهند كرد و مردم مطمئن باشند كه فرزندان انقلاب و اسلام هرگز اجازه نخواهند داد كه آرمان‌هاي امام(ره) و انقلاب توسط عده‌اي به سخره گرفته شود.

وي افزود: ان‌شاءالله اين انقلاب با سرافرازي به حركت خود ادامه خواهد داد و كساني كه در مقابل صف انقلاب ايستاده‌اند به سزاي اعمالشان خواهند رسيد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها