عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در ايلام برگزار مي‌شود

همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در ايلام برگزار مي‌شود
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:14 ب.ظ

رييس مركز جامع خدمات اشتغال و سرمايه‌گذاري استان ايلام گفت: همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در استان برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايسنا، حسن مركزي در جلسه هيأت امناء اين مركز كه با حضور استاندار ايلام برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه سرمايه‌گذاري افق‌ها و جهت گيري‌ها به سمتي است كه مدل‌هاي بومي جذب سرمايه‌گذار را داشته باشيم تا به مانائي و توسعه اين حوزه كمك كنيم.

وي افزود: ترويج مشاغل خانگي يكي از حوزه‌هاي بسيار مهم است و امروزه در دنيا توجه خاصي به اين مقوله معطوف است.

وي تصريح كرد: براي گسترش اين ايده در نظر داريم همايش‌هاي منطقه‌اي را بر اساس توانمندي‌هاي شهرستاني برگزار نمائيم تا به اشاعه هر چه بيشتر آن كمك نمائيم.

جانشين استاندار در امور اشتغال و سرمايه‌گذاري در ادامه بيان كرد: راه‌اندازي مركز جامع اشتغال و سرمايه‌گذاري ثمره يك كار جمعي است و ثمرات آن بدون ترديد براي استان پربار خواهد بود.

مركزي يكي از محورهاي مهم فعاليت اين مركز را ايجاد اشتغال پايدار خواند و گفت: بر اساس دريافت ابلاغيه‌هاي حوزه معاونت برنامه‌ريزي استانداري ايلام به ترتيب شهرستاني بدنبال ايجاد پستهاي شغلي هستيم و در كنار اين مهم به متقاضيان پيشنهادات منجر به اشتغال را ارئه مي‌دهيم.

وي ارائه خدمات مشاوره در حوزه اشتغال و سرمايه‌گذاري را از بخش‌هاي مهم اين مركز خواند وخاطرنشان كرد: روان سازي خدمات مديريتي و اداري به سرمايه‌گذاران از جمله فعاليتهاي اين مركز است.

وي در ادامه استان ايلام را داراي ظرفيت‌هاي برجسته‌اي براي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و جذب سرمايه‌گذار خواند و اظهار كرد: وجود مرز بين‌المللي مهران و بازرچه مرزي يكي از مزيتهاي منحصر به فرد جهت صادرات كالا و توليدات به كشور عراق است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها