عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: خداوند از شنونده قرآن سختی‎های دنیا را برمی‌دارد و از قاریی آن گرفتاری‎های آخرت را. وسائل الشیعه ج2 ص831

همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در ايلام برگزار مي‌شود

همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در ايلام برگزار مي‌شود
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:14 ب.ظ

رييس مركز جامع خدمات اشتغال و سرمايه‌گذاري استان ايلام گفت: همايش بين‌المللي سرمايه‌گذاري در استان برگزار مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ايسنا، حسن مركزي در جلسه هيأت امناء اين مركز كه با حضور استاندار ايلام برگزار شد، اظهار کرد: در حوزه سرمايه‌گذاري افق‌ها و جهت گيري‌ها به سمتي است كه مدل‌هاي بومي جذب سرمايه‌گذار را داشته باشيم تا به مانائي و توسعه اين حوزه كمك كنيم.

وي افزود: ترويج مشاغل خانگي يكي از حوزه‌هاي بسيار مهم است و امروزه در دنيا توجه خاصي به اين مقوله معطوف است.

وي تصريح كرد: براي گسترش اين ايده در نظر داريم همايش‌هاي منطقه‌اي را بر اساس توانمندي‌هاي شهرستاني برگزار نمائيم تا به اشاعه هر چه بيشتر آن كمك نمائيم.

جانشين استاندار در امور اشتغال و سرمايه‌گذاري در ادامه بيان كرد: راه‌اندازي مركز جامع اشتغال و سرمايه‌گذاري ثمره يك كار جمعي است و ثمرات آن بدون ترديد براي استان پربار خواهد بود.

مركزي يكي از محورهاي مهم فعاليت اين مركز را ايجاد اشتغال پايدار خواند و گفت: بر اساس دريافت ابلاغيه‌هاي حوزه معاونت برنامه‌ريزي استانداري ايلام به ترتيب شهرستاني بدنبال ايجاد پستهاي شغلي هستيم و در كنار اين مهم به متقاضيان پيشنهادات منجر به اشتغال را ارئه مي‌دهيم.

وي ارائه خدمات مشاوره در حوزه اشتغال و سرمايه‌گذاري را از بخش‌هاي مهم اين مركز خواند وخاطرنشان كرد: روان سازي خدمات مديريتي و اداري به سرمايه‌گذاران از جمله فعاليتهاي اين مركز است.

وي در ادامه استان ايلام را داراي ظرفيت‌هاي برجسته‌اي براي سرمايه‌گذاري بخش خصوصي و جذب سرمايه‌گذار خواند و اظهار كرد: وجود مرز بين‌المللي مهران و بازرچه مرزي يكي از مزيتهاي منحصر به فرد جهت صادرات كالا و توليدات به كشور عراق است.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها