عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد

سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:42 ب.ظ

معاون فرهنگي و هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گفت: سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد.

 

محمود خواجه محمودي در گفت وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه سيستان و بلوچستان، افزود: در اين نمايشگاه بالغ بر45 هزار عنوان کتاب در بخش‌هاي مختلف ديني مذهبي، ادبيات و دانشگاهي به نمايش گذاشته شده است.

 

وي اظهار كرد: در سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب ناشراني از10 استان کشور حضور دارند که کتب خود را به نمايش گذاشته‌اند.

 

خواجه محمودي خاطرنشان کرد: در اين نمايشگاه بالغ بر 240 غرفه ايجاد شده و بيش از 340 ناشر و نماينده‌هاي ناشرين سراسر کشور در اين نمايشگاه حضور فعال دارند.

 

معاون فرهنگي هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گفت: اين نمايشگاه تا 3 اسفندماه سال جاري ادامه دارد و تحت هيچ عنوان مدت آن تمديد نخواهد شد.

 

وي افزود: کتب موجود در اين نمايشگاه با40 درصد تخفيف به فروش مي‌رسد و تمامي غرفه‌ها موظف به ارائه کتاب با اين تخفيف هستند و اين در حالي است که 20 درصد از تخفيف‌ها را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي متقبل کرده که به صورت بن الکترونيک ارائه مي‌شود.

 

محمود خواجه محمودي اظهار كرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در تلاش است تا بالغ بر550 ميليون تومان بن کارت الکترونيک را ساماندهي و واگذار كند که وزارت کشور در راستاي اين امر همکاري‌هاي لازم را صورت داده است.

 

وي در پايان گفت: اميد است تا همچون سال گذشته بتوان چرخه‌هاي مالي بالاي يک ميليارد تومان فروش کتاب در استان را داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها