عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد

سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:42 ب.ظ

معاون فرهنگي و هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گفت: سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب در زاهدان افتتاح شد.

 

محمود خواجه محمودي در گفت وگو با خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه سيستان و بلوچستان، افزود: در اين نمايشگاه بالغ بر45 هزار عنوان کتاب در بخش‌هاي مختلف ديني مذهبي، ادبيات و دانشگاهي به نمايش گذاشته شده است.

 

وي اظهار كرد: در سيزدهمين نمايشگاه استاني کتاب ناشراني از10 استان کشور حضور دارند که کتب خود را به نمايش گذاشته‌اند.

 

خواجه محمودي خاطرنشان کرد: در اين نمايشگاه بالغ بر 240 غرفه ايجاد شده و بيش از 340 ناشر و نماينده‌هاي ناشرين سراسر کشور در اين نمايشگاه حضور فعال دارند.

 

معاون فرهنگي هنري اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان گفت: اين نمايشگاه تا 3 اسفندماه سال جاري ادامه دارد و تحت هيچ عنوان مدت آن تمديد نخواهد شد.

 

وي افزود: کتب موجود در اين نمايشگاه با40 درصد تخفيف به فروش مي‌رسد و تمامي غرفه‌ها موظف به ارائه کتاب با اين تخفيف هستند و اين در حالي است که 20 درصد از تخفيف‌ها را اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي متقبل کرده که به صورت بن الکترونيک ارائه مي‌شود.

 

محمود خواجه محمودي اظهار كرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان در تلاش است تا بالغ بر550 ميليون تومان بن کارت الکترونيک را ساماندهي و واگذار كند که وزارت کشور در راستاي اين امر همکاري‌هاي لازم را صورت داده است.

 

وي در پايان گفت: اميد است تا همچون سال گذشته بتوان چرخه‌هاي مالي بالاي يک ميليارد تومان فروش کتاب در استان را داشت.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها