عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

روز جمعه در برائت از اعمال مذبوحانه نفاق‌افكنان شركت مي‌كنند

روز جمعه در برائت از اعمال مذبوحانه نفاق‌افكنان شركت مي‌كنند
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:42 ب.ظ

جامعه اسلامي دانشگاهيان ايران در بيانيه‌اي ضمن تجليل ازحضور ميليوني مردم در راهپيمايي 22 بهمن و محكوم كردن حركت 25 بهمن، اعلام كرد كه در روز جمعه - فردا - همراه با مردم ايران در برائت از اعمال مذبوحانه نفاق‌افكنان شركت خواهند كرد.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، مشروح اين بيانيه به شرح زير است:

جامعه اسلامي دانشگاهيان ايران ضمن تجليل از حضور ميليوني امت شهيدپرور ايران اسلامي و مشاركت غرورآفرين در راهپيمايي 22 بهمن كه تجلي وحدت اسلامي و ملي بود، هرگونه بسترسازي و ايجاد زمينه‌هاي فتنه را محكوم مي‌نمايد.

در حالي كه خيزش‌هاي اخير مسلمانان در شمال افريقا و خاورميانه نتيجه فراگيري انديشه‌هاي ناب امام خميني (ره) بوده و اين بيداري اسلامي تاسي از انقلاب اسلامي ايران مي‌باشد. غرب و در راس آن امريكا براي بي‌اثر نمودن اين توفيق الهي و شور و بصيرت انقلابي ـ سياسي مردم ايران در يوم الله 22 بهمن بار ديگر با تحريك عوامل داخلي خود تلاش نموده كه با تفرقه‌افكني و انشقاق سياسي ميان صنوف مردم ايران وحدت و منافع ملي را خدشه‌دار نمايند.

جامعه اسلامي دانشگاهيان ايران ضمن محكوميت حركت غير قانوني و مذموم 25 بهمن كه توسط دشمنان انقلاب طراحي شد، همگان را به وحدت كلمه و تبيعت از قانون اساسي و پيروي از رهنمودهاي رهبر فرزانه انقلاب اسلامي فرا مي‌خواند و خواستار برخورد قوه قضاييه با متخلفان و قانون‌شكنان و سران فتنه كه امنيت ملي كشور را خدشه‌دار نموده مي‌باشد.

همچنين اعضاي جامعه در روز جمعه 29 بهمن همراه با مردم ايران در برائت از اعمال مذبوحانه نفاق‌افكنان شركت خواهند نمود.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها