عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

ارزش ناوهاي آمريكايي از لگن هم كمتر است

ارزش ناوهاي آمريكايي از لگن هم كمتر است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:45 ب.ظ

امروز به واسطه بيداري ملت‌ها ثابت شده ارزش ناوهاي آمريكايي از لگن كمتر است زيرا وقتي ملت‌ها تصميم بگيرند هم چون مصر عليه دولت‌هاي وابسته به آمريكا قيام كنند، ميليارد‌ها دلار هزينه ناو‌هاي آمريكايي به اندازه دو ريال هم برايشان سودمند نخواهد بود.

به گزارش گروه دريافت خبر خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)،‌ به نقل از روابط عمومي سازمان بسيج مستضعفين، سردار رضا نقدي در جمع تعدادي از فرماندهان پايگاه‌هاي بسيج، مسئولان حلقه‌هاي صالحين و نخبگان هرمزگان با اشاره به اين مطلب درباره هزينه‌هاي بيهوده آمريكا براي اغتشاش گران اظهار داشت: ما دلمان به حال هيات حاكمه بدبخت آمريكا مي‌سوزد زيرا آنها با صرف ميليون‌ها دلار به دنبال دريافت فيلم و عكس‌هايي از ايران هستند تا با نشان دادن تصاوير اغتشاشات بگويند در ايران خبري هست، در صورتي كه اگر اين هزينه را به خود ما بدهند تا بين 5-6 ميليون كارتن خواب آمريكا توزيع كنيم، حاضريم هر روز 10-20 سطل زباله را آتش بزنيم و فيلم و عكسش را به آنها بدهيم.

رييس سازمان بسيج مستضعفين با تاكيد بر اين‌كه هزينه‌اي كه آمريكايي‌ها براي فتنه گري‌ به آقازاده‌ها و فرزندان رشوه و اختلاس مي‌دهند، چون حساب كاري اين افراد پر از پول است، كاري بيهوده مي‌باشد، تصريح كرد: كشورهاي استكباري وقتي ديدند كه نمي‌توانند جلوي پيشرفت‌هاي ايران را بگيرند تلاش كردند تا با نفوذ به درون دولتمردان كشور و استحاله آنان، ايران را كشوري عقب افتاده معرفي كنند و با پخش تصاوير زشتي بگويند علم و ايمان با يكديگر منجر به موفقيت نمي‌شود يعني يا بايد ايمان داشت يا علم و دانش.

وي افزود: كشورهاي استكباري سياستشان اين است كه اگر هر كشوري با آنها نباشد، آن را عقب افتاده معرفي مي‌كنند. لذا به همين دليل تا توانستند تصاويري از بي‌سوادي و عقب افتادگي برخي از مناطق كشورمان را به تصوير كشيدند و حتي در دولت اصلاحات در برخي از پروژه‌ها كارشكني كردند تا كشور عقب مانده باقي بماند. البته خيلي هم به خواست‌هايشان نزديك بودند ولي اين مكر خدا بود تا آنها اميدوار به تحقق اهدافشان شوند و اين مانعي شد تا حمله‌اي به كشورمان صورت گيرد.

وي خاطر نشان كرد: حاكمان اين كشور‌ها عقل محاسبه‌گر ندارند چرا كه اگر داشتند با اين همه رسانه‌ در اختيارشان، بخشي از قلب و روح مردم جهان را به سوي خود جلب مي‌كردند در حالي كه امروز منفورترين آدمها در ميان مردم كشورهاي جهان، آنها هستند.

وي با اعلام حمايت از آزادي خواهان آمريكاي جنوبي اظهار داشت: اگر دولتمردان كشورهاي استكباري نباشند، خيلي از مفاسد در جامعه رخت بر مي‌بندد؛ مثل روزي كه شاه رفت، مشروب فروشي و كاباره‌هاي فساد جمع شدند و البته اين محدود به ايران هم نخواهد بود چرا كه در ديگر نقاط جهان نيز چنين اتفاقي روي خواهد داد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها