عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

رييس مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري: دولت با استفاده از دوركاري به دنبال خريد خدمت است

رييس مركز امور زنان و خانواده رياست جمهوري: دولت با استفاده از دوركاري به دنبال خريد خدمت است
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:46 ب.ظ

رييس مركز امور زنان و خانواده آيين‌نامه دوركاري را يكي از مهمترين مشوقات هيات دولت به منظور تحكيم بنيان خانواده دانست و تاكيد كرد: دولت تضمين مي‌كند كه افرادي كه از اين آيين نامه استفاده مي‌كنند، از كليه حقوق و مزاياي خود برخوردار شوند.

به گزارش خبرنگار «زنان» خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، مريم مجتهدزاده در سفر استاني دولت به استان بوشهر صبح امروز در ديدار با مشاوران امور بانوان فرمانداري‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي استان كه به همراه زهرا عباسي ـ مديركل دفتر امور بانوان وزارت كشور ـ انجام شد، به پرسش‌هاي گوناگون آنها پاسخ داد.

مجتهدزاده درباره آيين‌نامه دوركاري كه يكي از مهمترين محورهاي پرسش‌هاي اين جلسه بود، عنوان كرد: استفاده از روش دوركاري راهكاري بسيار مناسب براي افزايش بهره‌وري است، به گونه‌اي كه اين روش در كشورهاي پيشرفته نيز مورد توجه قرار گرفته است.

به گفته مجتهدزاده، دولت از طريق ابلاغ اين آيين‌نامه به دنبال خريد خدمت است، نه خريد وقت.

مجتهدزاده كليه مشاوران امور بانوان فرمانداري‌ها و دستگاه‌هاي اجرايي را به ارائه طرح‌هاي فرهنگي با اولويت زنان و خانواده دعوت و خاطرنشان كرد: راه‌اندازي تشكلهاي مردمي و سمن‌هايي با موضوع زنان و خانواده از جمله اولويت‌هاي حمايتي دولت است.

به گزارش ايسنا، بازديد از حوزه علميه خواهران الزهراء در استان بوشهر نيز از ديگر برنامه‌هاي امروز رييس مركز امور زنان و خانواده بود.

در اين بازديد بر ضرورت ارائه طرح‌هاي آموزشي و فرهنگي از سوي حوزه علميه تاكيد شد.

مجتهدزاده با بيان اينكه استانداري‌ها آمادگي تخصيص اعتبار براي اجراي طرح‌هاي فرهنگي ارائه شده از سوي حوزه‌هاي علميه را دارند، يادآور شد: اعتبارات اين امر از محل مصوبات كارگروه فرهنگ و هنر استان تامين مي‌شود.

به گزارش ايسنا، عدم برخورداري از ساختمان مناسب براي حوزه علميه الزهراء يكي از مشكلاتي بود كه از سوي مسوولان اين حوزه عنوان شد و مشاور ريس‌جمهور نيز وعده همكاري و پيگيري اين موضوع را ارائه كرد.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها