عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مديركل امنيتي و انتظامي استانداري كرمانشاه:

مديركل امنيتي و انتظامي استانداري كرمانشاه:
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:47 ب.ظ

مديركل امنيتي و انتظامي استانداري و دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا وارز استان گفت: هرگونه سهل انگاري درنظارت وبازرسي مبادي ورودي و خروجي مرزها به صادرات استان ضربه خواهد زد.

 

به گزارش خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، منطقه کرمانشاه، صبح امروز پنجشنبه 28 بهمن ماه كميسيون مبارزه با قاچاق كالا وارز استان به رياست مديركل امنيتي و انتظامي استانداري و ديگر اعضاء در محل استانداري کرمانشاه تشكيل شد در اين جلسه شهريار حيدري، مديركل امنيتي و انتظامي استانداري كرمانشاه و دبير كميسيون مبارزه با قاچاق كالا و ارز استان، با اشاره به اين مطلب كه بايد تردد و ورود و خروج كاميون‌هاي حامل سوخت عراقي با نظارت بيشتري صورت گيرد، گفت: كليه نيروهاي امنيتي و انتظامي استان و دستگاههاي نظارتي بايد با كمال دقت نسبت به كنترل و بازرسي اين كاميون‌ها اقدام كنند؛ چرا كه هرگونه سهل‌انگاري دراين راستا صادرات و واردات به استان را مختل خواهد كرد.

 

حيدري در ادامه از تلاش‌هاي نيروي انتظامي استان در خصوص كشف بيش از40 هزار بطري مشروبات الكلي از چهاردستگاه كاميون حامل سوخت، تقدير و تشكر کرد و خواستار برخورد قاطع با چنين افراد متخلفي شد.

 

وي همچنين عنوان كرد: استان كرمانشاه يكي از استانهاي برتر كشور است كه در بحث كنترل و ساماندهي كودهاي شيميايي بعنوان الگو در سطح كشور شناخته شده است.

 

مديركل امنيتي و انتظامي استانداري خاطرنشان كرد: در تلاش هستيم با تهيه سامانه هوشمند توزيع نهاده‌هاي كشاورزي در استان و كنترل توزيع كودهاي شيميايي در بين بهره‌برداران و كشاورزان استان، اين طرح را بصورت پايلوت به ستاد مبارزه با قاچاق كالا و ارز كشور معرفي كنيم.

 

در پايان جلسه روساي كميته‌هاي مختلف گزارشي از فعاليت‌ها و اقدامات پيشگيرانه خود را به اعضاي ستاد ارائه کردند.

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها