عضویت العربیة English
امام علی علیه السلام: آرزو کوتاه دار، زیرا که عمر کوتاه است و کار نیک کن، زیرا که اندک آن هم بسیار است. غررالحکم، ح 6806

مديركل حمل ونقل پايانه‌هاي سمنان: امسال هيچ افزايشي در بهاي بليت‌ها نخواهيم داشت

مديركل حمل ونقل پايانه‌هاي سمنان: امسال هيچ افزايشي در بهاي بليت‌ها نخواهيم داشت
پنج شنبه 28 بهمن 1389  06:48 ب.ظ

مديركل حمل و نقل پايانه‌هاي استان سمنان گفت: امسال بر خلاف سالهاي گذشته كه افزايش20 درصدي در ناوگان حمل و نقل داشتيم به خاطر حمايت بيشتر از طرح هدفمندي يارانه‌ها هيچگونه افزايشي در بهاي بليت‌ها نخواهيم داشت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، فهندژ سعدي در جمع خبرنگاران افزود: ما شركت‌هاي خودمان را ملزم كرده‌ايم كه به طور صد در صد به همه تقاضاها پاسخ دهند و ما هم با توجه به تقاضاي سفري كه از جانب مردم مطرح مي‌شود برنامه‌ريزي مي‌كنيم و هيچ تقاضاي سفري بي‌پاسخ نمي‌ماند.

وي همچنين خاطرنشان كرد: در ناوگان حمل و نقل جاده‌اي كه 96 درصد آن خصوصي است به خاطر اعتقاد راسخ رانندگان به برنامه‌هاي دولت و بحث هدفمندي يارانه‌ها، آنها به حداقل‌ها كفايت و خدمات خود را ارائه كرده‌اند و اين يك تحول عظيم در بخش حمل و نقل است.

وي با بيان اينكه انتظار مي‌رود امسال حجم مسافرت‌ها از طريق ناوگان حمل و نقل عمومي 20 درصد نسبت به سال گذشته افزايش يابد، اظهار اميدواري كرد كه حجم تصادفات از طريق به كار گماردن كارگروه امداد و نجات و گروه‌هاي نظارتي10درصد نسبت به سال گذشته كاهش يابد.

مدير كل حمل و نقل پايانه‌هاي استان سمنان با اشاره به طرح حمل و نقل درب تا درب كه از درب منزل مبدا تا درب منزل مقصد انجام مي‌شود افزود: بنا داريم سال آينده 19 مجتمع بين راهي به 15 مجتمع فعال در حال حاضر اضافه كنيم و كريدور سمنان - مشهد را هم صد درصد تحت نظارت سيستم‌هاي هوشمند قرار دهيم.

سعدي در خصوص فروش بليت‌هاي نوروزي نيز گفت:50 درصد بليت‌هاي نوروزي هفته اول اسفندماه فقط از طريق اينترنت به فروش مي‌رسد و مردم مي‌توانند از يك الي هشت اسفند برنامه تقاضاي سفر خود را به مجموعه حمل و نقل منعكس كنند و از هشت الي 24 اسفند هم مي‌توانند از طريق اينترنت بليت تهيه كنند.

مديركل حمل و نقل پايانه‌هاي استان سمنان با اشاره به قرار گرفتن استان سمنان در كريدور عبوري به سمت مشهد مقدس و افزايش حجم سفرهاي نوروزي اذعان كرد: همه تلاش ما بر اين است كه تمهيدات لازم را براي ايمني عبور و مرور هموطنان فراهم كنيم.همچنين ارتقا سطح خدمات جاده‌اي و افزايش امكانات را در سطح وسيع و با نظارت كامل تيم‌هاي جاده‌اي داشته باشيم و تيم‌هاي امداد و نجات هم در سطح راه‌هاي استان، سفر هموطنان را به طور كامل زير نظر داشته باشد و در صورت نياز به ياري آنها بشتابد.

 

اگر من و شما خودمان را  اصلاح کنیم ، جامعه درست می شود

svh2005

svh2005
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 18447
محل سکونت : مازندران
دسترسی سریع به انجمن ها