عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله: نزدیک‌ترین شما به من در روز قیامت، کسانی هستند که در دنیا بیشتر از دیگران بر من صلوات فرستند.

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد

فشردگی بازی‌های استقلال را دیده‌اید؟ این فشردگی از اسفند ماه شروع می‌شود و در آخرین روزهای اسفند و اوایل فروردین ماه به اوج خودش می‌رسد. درگیری با بازی‌های بسیار سنگین در جام باشگاه‌های آسیا و بازی با حریفانی چون سپاهان و پرسپولیس طی همین بازه زمانی فشردگی فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند و همه چیز را به هم می‌ریزد! این فشار قطعا موجب فرسودگی، محرومیت یا مصدومیت برخی از بازیکنان فیکس خواهد شد و درست در همان روزهاست که بازیکنان ذخیره و موج دومی جای اولی‌ها را می‌گیرند و مصدوم یا محروم‌شده‌ها می‌شوند موج دومی و منتظر فرصت!
در واقع تیمی مثل استقلال که در سه جام درگیر است و لحظه‌ای آرامش ندارد، بازیکن فیکس ندارد یا کم دارد! و بازیکن فیکس باید چون پولاد محکم باشد و چون کوه آتشفشان با انگیزه و خستگی‌ناپذیر تا برای همه بازی‌ها توان بازی داشته باشد .
همه اینها را نوشتیم تا برسیم به بازیکنانی که طی روزهای اخیر و دو بازی گذشته روی نیمکت نشسته بودند! می‌نویسیم تا بدانند که آنها می‌آیند و این این‌ها هستند که باید منتظر فرصت بنشینند و آماده باشند برای حضور!
کاملا مشخص و معلوم است، به وضوح دیده می‌شود که استقلال با سیستم شناور پرویز مظلومی چقدر از ابتدای فصل تغییر نفر داشته است و همه فرصت حضور پیدا کرده و خود را نشان داده‌اند! در واقع به دلیل آماده و تشنه بودن نیمکت‌نشینانی که چرخشی روی نیمکت می‌نشینند بوده که امروز استقلال روی این نقطه ایستاده است.
سیدصالحی پیش از نیم فصل صبر کرد و تمرین کرد. یوسفی فیکس بود و حالا منتظر است حتی مبعلی هم رفت و برگشت زیاد داشت، جباری که روزگاری فرسنگ‌ها با دیگران فاصله داشت هم رفت و برگشت دارد و منتظر است.
بله استقلال سرزمین فرصت‌هاست و حتی از تیم امیدش هم می‌توان به ترکیب فیکس رسید. فردین عابدینی را دیدید؟ او در بزرگسالان به میدان رفت برای اینکه تمرین کرد و تمرین کرد و منتظر فرصت ماند.
 

برگرفته از رسانه رسمی ابی عشق **استقلال**

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

ria1365

ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7861

دسترسی سریع به انجمن ها