عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد
پنج شنبه 28 بهمن 1389  07:20 ب.ظ

سیستم چرخشی استقلال نیمکت‌نشین ندارد

فشردگی بازی‌های استقلال را دیده‌اید؟ این فشردگی از اسفند ماه شروع می‌شود و در آخرین روزهای اسفند و اوایل فروردین ماه به اوج خودش می‌رسد. درگیری با بازی‌های بسیار سنگین در جام باشگاه‌های آسیا و بازی با حریفانی چون سپاهان و پرسپولیس طی همین بازه زمانی فشردگی فوق‌العاده‌ای ایجاد می‌کند و همه چیز را به هم می‌ریزد! این فشار قطعا موجب فرسودگی، محرومیت یا مصدومیت برخی از بازیکنان فیکس خواهد شد و درست در همان روزهاست که بازیکنان ذخیره و موج دومی جای اولی‌ها را می‌گیرند و مصدوم یا محروم‌شده‌ها می‌شوند موج دومی و منتظر فرصت!
در واقع تیمی مثل استقلال که در سه جام درگیر است و لحظه‌ای آرامش ندارد، بازیکن فیکس ندارد یا کم دارد! و بازیکن فیکس باید چون پولاد محکم باشد و چون کوه آتشفشان با انگیزه و خستگی‌ناپذیر تا برای همه بازی‌ها توان بازی داشته باشد .
همه اینها را نوشتیم تا برسیم به بازیکنانی که طی روزهای اخیر و دو بازی گذشته روی نیمکت نشسته بودند! می‌نویسیم تا بدانند که آنها می‌آیند و این این‌ها هستند که باید منتظر فرصت بنشینند و آماده باشند برای حضور!
کاملا مشخص و معلوم است، به وضوح دیده می‌شود که استقلال با سیستم شناور پرویز مظلومی چقدر از ابتدای فصل تغییر نفر داشته است و همه فرصت حضور پیدا کرده و خود را نشان داده‌اند! در واقع به دلیل آماده و تشنه بودن نیمکت‌نشینانی که چرخشی روی نیمکت می‌نشینند بوده که امروز استقلال روی این نقطه ایستاده است.
سیدصالحی پیش از نیم فصل صبر کرد و تمرین کرد. یوسفی فیکس بود و حالا منتظر است حتی مبعلی هم رفت و برگشت زیاد داشت، جباری که روزگاری فرسنگ‌ها با دیگران فاصله داشت هم رفت و برگشت دارد و منتظر است.
بله استقلال سرزمین فرصت‌هاست و حتی از تیم امیدش هم می‌توان به ترکیب فیکس رسید. فردین عابدینی را دیدید؟ او در بزرگسالان به میدان رفت برای اینکه تمرین کرد و تمرین کرد و منتظر فرصت ماند.
 

برگرفته از رسانه رسمی ابی عشق **استقلال**

     Android iOS , Windowsphone , Symbian , JavaMobile Review ,Learning

ria1365

ria1365
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 7864

دسترسی سریع به انجمن ها