عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جنجال آفرینی ساختگی صهیونیستها علیه ایران

جنجال آفرینی ساختگی صهیونیستها علیه ایران
جمعه 29 بهمن 1389  06:09 ق.ظ

رژیم صهیونیستی که از سرنگونی "حسنی مبارک" مهمترین همپیمان عرب خود در منطقه در قیام ملت مصر به شدت وحشت کرده، بار دیگر به جنجال آفرینی ساختگی علیه جمهوری اسلامی ایران دست زد.

به گزارش خبرگزاری آلمان، مقامهای رژیم صهیونیستی پس از ناتوانی در حفظ دولت مبارک در تلاش اند با سناریو سازی علیه ایران بر وحشتهای خود از روی کار آمدن دولتی اسلامی در مصر غلبه کنند.

"آویگدور لیبرمن" وزیر امور خارجه این رژیم با بیان این مطلب مدعی شد که ایران با اعزام دو کشتی به کانال سوئز دست به اقدام تحریک آمیز زده است.
 
وی که در کنفرانسی مطبوعاتی در قدس اشغالی سخن می گفت با مظلوم جلوه دادن رژیم خونریز صهیونیستی جامعه جهانی را متهم به ناتوانی در دفاع از این رژیم کرد. لیبرمن مدعی شد که کشتیهای ایرانی قصد دارند با عبور از کانال سوئز عازم سوریه شوند.
 
این در حالی است که بخش کنترل عبور و مرور کانال سوئز وجود نام کشتیهای ایرانی در فهرست کشتیهای عبوری این کانال در روزهای اخیر را تکذیب کرده است.
 
در همین حال وزارت امور خارجه آمریکا در واکنش به ادعاهای رژیم صهیونیسیتی اعلام کرد که اقدامات ایران را زیر نظر دارد.

شبکه های العربیه و الجزیره نیز در همسویی با تبلیغات ضد ایرانی صهیونیستها مدعی شدند مصر با عبور ناوهای جنگی ایران از کانال سوئز مخالفت کرده است.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها