عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

افزایش ترافیك

افزایش ترافیك
جمعه 29 بهمن 1389  06:55 ق.ظ

 

بالابردن محبوبیت كلمه در گوگل

سیستم افزایش محبوبیت كلمه در گوگل
محبوبیت كلمه در گوگل به چه معناست: تنها دلیل وجه تمایز گوگل نسبت به سایر موتورهای جستجو مثل یاهو، آلتا ویستا و ...، مرتب كردن نتایج جستجو براساس محبوبیت نزد كاربران است مثلاً در زمان بازیهای المپیك هنگام جستجو برای نتایج مسابقات تیراندازی سایت المپیك اولین نتیجه جستجو می باشد در حالی كه در زمانهای دیگری سایت دیگری در صدر نتیجه جستجو قرار می گیرد و این همان محبوبیت كلمه در گوگل در مناسبت ها می باشد.
آنچه مهم است تمام فاكتورهایی كه موجب افزایش محبوبیت كلمه در گوگل می شود به راحتی توسط ما قابل شبیه سازی نیست به عنوان نمونه در مثالی كه گفته شد مناسبت ورزشی موجب افزایش محبوبیت سایت المپیك شد و با اتمام مناسبت این محبوبیت دیگر وجود ندارد. فاكتورهای دخیل در كسب محبوبیت یك كلمه در گوگل برای هر سایت عبارتند از:
1- مناسبت ها (مانند مناسبت های ملی، مذهبی، ورزشی و ...)
2- قرار گرفتن كلمه در كانون وقایع و اخبار (مانند جنگ، سیاست، سیل، زلزله، امراض اپیدمی و ...)
3- انتخاب سایت در نتایج جستجو توسط كاربر با هدف ورود به سایت به كرات
4- ظاهر سایت در نتایج جستجو
5- لینك از سایت های مرتبط و معتبر
6- قدمت سایت
7- چگالی بالای كلمه در سایت
موارد 1 و 2 به صورت گذرا می باشد و معتبر نیستند مثلاً بازیهای المپیك در هر چهار سال چند روز بیشتر برگزار نمی شود و شبیه سازی سایر موارد نیز به صورت سخت افزاری یا نرم افزاری به جای حالت معمول و انسانی آن كاملاً ممكن نیست. مثلاً بند 3 یا انتخاب سایت در نتایج جستجو توسط كاربر برای هر آی پی محدود می باشد و اگر در روز چند بار هم انجام شود یكی بیشتر در نظر گرفته نمی شود.
و لینك از سایتهای مرتبط و معتبر نیز ناگفته پیداست كه به سختی ممكن است.
همچنین است قدمت سایت و قرار دادن چگالی بالای كلمه در سایت كه پرخطر می باشد چرا كه ممكن است مورد جریمه سنگین گوگل قرار بگیرد (این اتفاق زمانی می افتد كه چگالی كلمه در سایت به صورت نامفهوم بالا برده شود.)
اما مورد 4 راحت ترین و قابل دسترس ترین است با این تفاوت كه انجام آن به صورت انسانی سخت و دشوار است (یعنی اینكه یك نفر هر چند بار در روز جستجو با این كلمه را تا رسیدن به صفحه ای كه نتایج جستجو در آن دیده می شود روزهای زیادی انجام دهد و جالب آنكه اگر نتیجه جستجو در صفحه دهم باشد مستقیم نباید به صفحه دهم رفت چرا كه باید صفحه به صفحه به آن رسید تا از نظر گوگل قابل قبول باشد)
و سیستم افزایش محبوبیت كلمه در گوگل اولین و تنها سیستم موجود در اینترنت است كه در سایت گوگل آنالیزور (همین سایت) با این هدف ارائه شده است.
این سیستم جستجو در نتایج را تا رسیدن به نتیجه در ده صفحه انجام می دهد و در حالت سفارشی (تقبل هزینه از سوی متقاضی) این كار در بازه های از پیش تعریف شده به صورت مدام و روزانه انجام می شود و در حالت معمول باید توسط كاربر انجام شود (این كار بدون این سیستم به فرض كه نتیجه در صفحه ده باشد در هر مرحله حدود چند دقیقه طول می كشد اما با این سیستم تنها چند ثانیه كافی است) و هزینه ای از این بابت دریافت نمی شود.
اما جزئیات سیستم افزایش محبوبیت در گوگل: پیدا شدن نام سایت برای جستجوی یك كلمه در گوگل خود امتیاز است اما این امتیاز تنها زمانی برای سایت منظور می شود كه جستجوی این كلمه در گوگل انجام شود و اینكه نتیجه در صفحه اول یا چندم باشد در مقدار امتیاز تأثیرگذار است. مثلاً اگر امتیاز صفحه اول را كامل فرض كنیم در صفحه دوم این امتیاز كمتر از صفحه اول است و در صفحه سوم كمتر از صفحه دوم و به مراتب كمتر از صفحه اول الی آخر البته باید توجه داشت كه بعد از صفحه ده این امتیاز آنقدر كم است كه عملاً محسوب نمی شود. وقتی شما كلمه مورد نظر در فرم زیر به همراه نام سایت وارد كنید یافتن كلمه در نتایج ده صفحه جستجو در گوگل توسط سیستم ارائه شده انجام می شود.

نور

peyman84

peyman84
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : بهمن 1389 
تعداد پست ها : 7282
محل سکونت : قم
دسترسی سریع به انجمن ها