عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

شركت نيروهاي سعودي‌ در سركوب مردم بحرين

شركت نيروهاي سعودي‌ در سركوب مردم بحرين
جمعه 29 بهمن 1389  08:48 ق.ظ

89/11/29 - 08:14
شماره:8911280885
فعال سياسي بحريني فاش كرد؛
شركت نيروهاي سعودي‌ در سركوب مردم بحرين

خبرگزاري فارس: يك فعال سياسي بحريني حمله بامداد ديروز به تحصن كنندگان در ميدان "اللؤلؤة " در شهر منامه را جنايت ضد بشري و كشتار واقعي خواند و گفت كه نيروهاي امنيتي سعودي الاصل در اين حمله شركت داشته‌اند.

به گزارش فارس، "صلاح خواجه " در گفت‌وگو با شبكه خبري العالم اظهار داشت: گروهي از نيروهاي امنيتي عرب به ويژه اتباع عربستان سعودي كه دولت بحرين به آنها تابعيت بحريني داده است، در حمله به تحصن كنندگان مشاركت داشتند.

دولت بحرين در چارچوب سياست اعطاي تابعيت به خارجي ها براي برهم زدن تركيب جمعيتي اين كشور، به شمار زيادي از اتباع ساير كشورها بويژه عربي تابعيت بحريني اعطا كرده است كه به اين سياست خود همچنان ادامه مي دهد و شماري از اين افراد به عضويت نيروهاي امنيتي درآمده اند.

خواجه تأكيد كرد: ملت بحرين هم اكنون خواستار سرنگوني نظام و محاكمه سران آن است و به ويژه پس از جنايات بامداد ديروز نيروهاي رژيم عليه تظاهرات كنندگان ديگر به ايجاد اصلاحاتي در قانون اساسي بسنده نخواهند كرد.

اين فعال سياسي از سازمان هاي بين المللي و افراد با وجدان آگاه در جهان خواست تا به مردم بحرين كه از گذشته دور تاكنون درمعرض سركوب و ظلم شديد قرار داشته اند، كمك كنند زيرا اين امر در روزهاي اخير كه مردم دراعتراض به وضعيت كنوني خواستار دستيابي به آزادي، امنيت و درنهايت تغيير نظام شده‌اند ، شدت بيشتري يافته است.
انتهاي پيام/++

 
 
mehdi0014

mehdi0014
کاربر طلایی1
تاریخ عضویت : مرداد 1389 
تعداد پست ها : 263752
محل سکونت : آ.غربی-سولدوز
دسترسی سریع به انجمن ها