عضویت العربیة English
امام هادی علیه السلام فرمودند: شیعیان فقط چهار عید دارند: فطر ، قربان ، غدیر و جمعه. بحار الأنوار، ج 98، ص 351

86 مركز توانبخشي غيردولتي در خراسان رضوي فعال است

86 مركز توانبخشي غيردولتي در خراسان رضوي فعال است
جمعه 29 بهمن 1389  08:58 ق.ظ

89/11/29 - 00:05
شماره:8911280471
معاون بهزيستي خراسان رضوي:
86 مركز توانبخشي غيردولتي در خراسان رضوي فعال است

خبرگزاري فارس: معاون توانبخشي بهزيستي خراسان رضوي با اشاره به وجود 86 مركز توانبخشي غيردولتي در استان گفت: اكثر فعاليت‌هاي بهزيستي به بخش غيردولتي واگذار شده است.

حميدرضا پوريوسف در حاشيه سفر به بردسكن در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بردسكن اظهار داشت: از مجموع 2 هزار مركز غير دولتي در سطح كشور 86 مركز توابخشي غير دولتي در خراسان رضوي فعاليت دارد.
معاون توانبخشي بهزيستي خراسان رضوي گفت: افتخار است كه اكثر فعاليت‌هاي بهزيستي به بخش غير دولتي واگذار شده و بنا داريم در سال آينده به جاي توسعه كيفي مراكز خدمات كيفي را در مراكز بالا ببريم.
وي به پرداخت سرانه به مراكز روزانه و شبانه‌روزي بهزيستي در استان اشاره كرد و گفت: سياست سازمان بهزيستي كشور براينست كه مراكز روزانه را در كشور توسعه دهد.
پوريوسف تعداد افراد تحت پوشش مراكز غير دولتي در سطح استان را بيش از 6 هزار نفر اعلام كرد.
وي به تشكيل مهدهاي قرآن تحت پوشش بهزيستي اشاره كرد و گفت: سياست سازمان بهزيستي براينست كه در زمينه پرورش كودكان در مراكز و در راستاي نهادينه كردن ارزش‌هاي انقلابي و ديني گام بردارد.
وي افزود: در 2 سال اخير در ايجاد مهدهاي قرآن در سطح كشور توسط بهزيستي اقدامات خوبي انجام شده كه در اين راستا كودكان از كوچكي با قرآن انس پيدا بگيرند.
معاون توانبخشي بهزيستي خراسان رضوي به سفر يكماه اخير رئيس سازمان بهزيستي كشور به 3 شهرستان كاشمر، خليل آباد و بردسكن اشاره كرد و گفت: با هدف رسيدگي به مسايل و مشكلات حوزه ادارات بهزيستي اين شهرستان‌ها اين سفر انجام شد.
وي افزود: براي برطرف كردن مسايل و مشكلات مطرح شده، رئيس سازمان بهزيستي كشور با اختصاص كمك‌هاي مالي به اين شهرستان‌ها موافقت كرد.
انتهاي پيام/ي30/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها