عضویت العربیة English
پیامبر اکرم صلّی‌الله‎علیه‎‌وآله: ثروتمندترین مردم کسی است که اسیر حرص و آز نباشد. بحار الانوار، ج 70، ص 23

مقام معظم رهبري نقش اصلي را در بحران‌زدايي دارند

مقام معظم رهبري نقش اصلي را در بحران‌زدايي دارند
جمعه 29 بهمن 1389  08:59 ق.ظ

89/11/29 - 00:05
شماره:8911280513
حجت‌الاسلام علم‌الهدي:
مقام معظم رهبري نقش اصلي را در بحران‌زدايي دارند

خبرگزاري فارس: امام جمعه مشهد گفت: مقام معظم رهبري نقش اساسي را در بحران‌زدايي دارند.

حجت‌الاسلام سيد احمد علم‌الهدي در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در مشهد اظهار داشت: در بحران‌هاي اجتماعي مديران مستاصل مي‌شوند و نمي‌توانند بحران‌زدايي كنند و مقام معظم رهبري به دليل داشتن ارتباط قلبي و عاطفي كه بين آحاد مردم و ايشان است و در هيچ مديري وجود ندارد به راحتي بحران را از جامعه دور مي‌كنند.
عضو مجلس خبرگان رهبري با اشاره به جريان فتنه و نقش مقام معظم رهبري در خاموش كردن اين فتنه گفت: راه‌اندازي فتنه در 25 بهمن ‌ماه سناريويي از طرف آمريكا و اسرائيل بود و سران فتنه نيز مي‌خواستند بار ديگر خود را مطرح كنند و مجري اين فتنه شدند.
وي افزود: در اين موضوع كه سران فتنه خائن هستند و در خون‌هاي ريخته شده مداخل دارند، جاي بحث نيست، عضو مجلس خبرگان رهبري و امام جمعه مشهد با اشاره به تفاوت انقلاب ايران با انقلاب مصر و تونس تاكيد كرد: مردم مصر و تونس دكترين جدايي از دكترين كشورهاي غربي ندارند در حالي‌ كه دكترين ما غير از دكترين كشورهاي غربي است.
وي افزود: جريان رهبري نظام جمهوري اسلامي ايران جرياني مردمي بود اما مردم تونس خيزش غيرمردمي است و جايگاه استعمارگران در اين خصوص روشن است.
عضو مجلس خبرگان رهبري و امام جمعه مشهد افزود: اربابان آنها روزگاري متحد شده بودند كه نظام جمهوري اسلامي ايران را از ميان بردارند كه نتوانستند و اكنون اين عده بچه كافر قصد دارند در مقابل سيل خروشان مردمي در روز 22بهمن قيام كنند.
وي با اشاره به اينكه اكنون طبل رسوايي آنها به صدا درآمده است.
عضو مجلس خبرگان رهبري و امام جمعه مشهد افزود: فتنه‌اي كه در روز 25 بهمن‌ ماه از سوي عده‌اي از سران سلطنت‌طلب و عوامل استكباري در برخي از خيابان‌هاي تهران رخ داد مصداق عيني كفر بود كه پس از گذست حدود يك سال و نيم از جريان فتنه به وقوع پيوست.
انتهاي پيام/آ20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها