عضویت العربیة English
امام باقر علیه السلام: هیچ چیز نزد خداوند دوست داشتنی‌تر از عملی نیست که بر آن مداومت ورزند هر چند عمل اندکی باشد. الکافی، ج 2، ص 82

جامعه فرهنگي تابع ولايت‌فقيه است

جامعه فرهنگي تابع ولايت‌فقيه است
جمعه 29 بهمن 1389  09:16 ق.ظ

89/11/29 - 00:06
شماره:8911280378
مدير اداره آموزش و پرورش زابل:
جامعه فرهنگي تابع ولايت‌فقيه است

خبرگزاري فارس: مدير اداره آموزش و پرورش زابل گفت: دانش‌آموزان و فرهنگيان با حضور در همه صحنه‌ها، ثابت كرده‌اند پيرو رهبر و تابع ولايت‌فقيه هستند.

حسن معزي پيش از ظهر امروز در حاشيه تجمع پيشتازان و فرهنگيان در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زابل اظهار داشت: حضور پرشور و باشكوه جامعه فرهنگي در تمام صحنه‌ها، نشان داده كه اين قشر از جامعه نيز همانند ساير اقشار تابع و پيرو خط ولايت‌فقيه هستند.
وي با اشاره به آغاز هفته وحدت افزود: عشق به پيامبر (ص) و اهل بيت (ع) پرچم پر‌افتخاري است كه همواره در خطه ولايتمدار سيستان سرافراز در حال اهتزاز است.
مدير آموزش و پرورش زابل با بيان افتخارات گذشته و حال مردم سيستان تصريح كرد: در منطقه سيستان روح ظلم‌ستيزي همواره جاري بوده است و قيام مردم زابل عليه حكومت پهلوي در سال 1330 كه حتي پيش از قيام خرداد 1342 روي داد، گواه اين ادعا‌ست.
معزي يادآور شد: مردم ولايتمدار سيستان نه تنها در مبارزات عليه رژيم منحوس پهلوي از خود رشادت‌ها بر جاي گذاشته‌اند بلكه در طول تاريخ نيز از پيشينيه بسيار بالايي در زمينه ارادت به ائمه اطهار (ع) از خود نشان داده‌اند.
وي اضافه كرد: مردم دارالولايه سيستان در تمام مبارزاتي كه عليه ظلم و ستم و دفاع از مظلومان بوده، حضور حماسي داشته و دارند و حال نيز با شركت در صحنه‌هاي مختلف انقلاب چه در دوران جنگ و چه مبارزه با جنگ نرم دشمنان، همواره آماده دفاع از حيثيت و شرف كشور خود در اين خطه هستند.
معزي به 2 هزار و 500 شهيد تقديم شده از مردم سيستان به نظام اشاره و خاطرنشان كرد: 116 شهيد فرهنگي و دانش‌آموز نشان مي‌دهد كه دانش‌آموزان و فرهنگيان همواره مدافع آرمان‌هاي انقلاب و امام خميني (ره) هستند.
وي ادامه داد: سيستان سرزميني است كه افتخارات زيادي در طول تاريخ به ويژه در سه دهه عمر پربركت انقلاب اسلامي دارد.
مدير آموزش و پرورش زابل گفت: جامعه آموزش و پرورش 27 معلم و 89 دانش‌آموز شهيد را تقديم نظام جمهوري اسلامي ايران كرده است.
انتهاي پيام/آ20/ح

g_golshani_rasekhoon

g_golshani_rasekhoon
کاربر برنزی
تاریخ عضویت : آبان 1389 
تعداد پست ها : 1087
محل سکونت : آذربايجان غربي
دسترسی سریع به انجمن ها